trip-krainetrip-ukraine-dark
Phuketi 5* hotelli/villa otsingul

2 täiskasvanut ja laps, max 250€/öö

Sellise otsingu jaoks on Booking,  Agoda, Hotelscombined jne jne. Tulemusi on kümneid ja ilmselt palju rohkemgi, arvestades seda, et Te isegi ei ole endale selgeks teinud, millises piirkonnas soovite peatuda.

Klientide hinnanguid saab samadest kohtadest vaadata ja veel näiteks Tripadvisorist.

Trip.ee ei ole ju  otsingumootor.

Kui soovite teada, kas keegi on mingis konkreetses 5* hotellis või villas olnud ja kuidas seal oli, siis on teine asi.

Aga vaevalt keegi hakkab tasuta Teie poolt esitatud andmete ja kriteeriumite põhjal Teile internetis sobivat majutust otsima.

Seda enam  et tegemist on 3 päeva tagasi liitunud kasutajaga.

No neid kriteeriumeidki sisuliselt pole. Mitte keegi ei tea, mis Merelapsele meeldib ja mis ei sobi või mis ajast on jutt. Pead selle otsingu ise läbi tegema. Mis kasu oleks, kui keegi teeks otsingu ja riputaks siia sadakond  tulemust? Läbi pead sa need ikka ise vaatama. Alguses on jah tiba keeruline orienteeruda aga siis saad ise ka aru, miks sellele küsimusele vastuseid ei tule.

5tärniga hoobilt ei tea aga 4 tärni ja suured pinnad, teenindatavad korterid. Mõlemad samas kohas.

BYD Loft ja Siam Palm Residence 

5 tärniga tuleb meelde just üks vestluskaaslastest kiitis oma peatumist Grand Mercure hotellis.

Ei ole raske otsida, ei ole sadakond tulemust. Tegin huvi pärast ise otsingu. Aeg veebruar 2022, koht Phuket.
Filtrid:

  • Privaatne vannituba 
  • Tasuta tühistamine 
  • Suurepärane: 9+ 
  • Rand 
  • 5 tärni 
  • Bassein 
  • Ilma ettemaksuta 
  • Hommiku- ja õhtusöök hinna sees 
  • Kuni € 250 (öö kohta)

Tulemusi on täpselt 1 - Hotel Indigo Phuket Patong

Muud ajad ja filtrid võivad teistsuguseid tulemusi anda.

Kõiki nimetatud otsingumootoreid oskan kasutada, aga pigem huvitaks kellegi isiklik positiivne kogemus mõne konkreetse kohaga.

@ merelaps

Selge pilt. Siis aga oleks hea seda ka oma postituses mainida. Muidu jääb mulje, et otsite omale tasuta reisiagenti, kes hotelli otsiks.

Siiski jääb arusaamatuks, mis põhjusel nimelt ei sobi üle maailma kohale saabunud ja hotellides peatunud reisijate arvustused nii Bookingus  Agodas kui ka Tripadvisoris?

Kas Trip.ee kasutajate kommentaarid on millegi poolest usaldusväärsemad?

Mäletan, kui olin siin aastaid tagasi veel eelmise akkaundiga kasutaja ja uurisin siin ühe konkreetse hotelli kohta tagasisidet. Saingi. Väga pôhjaliku. Ühelt foorumi kasutajalt. Saatis selle mulle lausa privaatsõnumina postkasti (algul ma ei mõelnud, miks küll nii). Hiljem aga selgus, et ta polnud seal hotellis kunagi viibinud ning oma "isikliku kogemuse" kopeeris maha teiste reisijate Tripadvisori tagasisidest, valides ühe lause siit ja teise sealt. Isegi ei viitsinud lauseid veidigi muuta.

Ei oska arvatagi, milleks seda vaja oli teha. Aga ehk oli see kuidagi seotud tema egoga.

Minu jutu tuumaks on see, et näiteks Austraaliast pärit reisija arvustus ei ole mitte sugugi vähem usaldusväärne kui Eesti reisija oma. Ja kindlasti on neid  olulisel määral rohkem, kui meie reisijate omi.

Lihtsalt mötteaine.

@ viktor54

Kas tohib küsida, mille põhjal sa otsustasid, et teema algataja ei soovinud hoopis isiklikku kööki koos kokast juhendajaga, erabasseini otse toast vette, tasuta massaažiseansse 3x päevas,  rannast kaugemale (mereõhk ei sobi ja erabassein ju niikuinii olemas juba),  jagada vennalikult vannituba teiste hotelli külastajatega (lisasuhtluse eesmärgil muidugi) ja et tal pole piisavalt raha, et maksta hotell kohe ära ja kui midagi peakski juhtuma, siis et ei võiks selle raha lihtsalt korstnasse kirjutada ja mitte alandada ennast palumisega.

Noh ja peab see 5* hotell siis niiii hea reitinguga olemagi? Tärnid on ju olemas niikuinii.

;)

Karon beach pool Villas. Erineva suurusega villad (basseiniga) mõistlik hinnatase. Käisime paar aastat tagasi ja oli väga meeldiv. Kui privaatne bassein ei ole oluline, siis Patong beachi lähistel on ka mitmeid luks-apartmente.

Arvustused võivad olla vöhe petlikud, kuid üldjuhul siiski peavad paika.  Olukord Taimaal on hetkel taastumas aga see on jätnud oma jälje.  

Viimane hotell näiteks oli täielik pettumus,  kuigi üldhinnang on hea ja mõnda probleemi oli ka varem mainitud. 

Mina sorteerin arvustused ajaliselt. Google arvustused on ka head, seal mõnikord arvustused põhjendatud,  sisukamad.

E.T. - Tõepoolest, võibolla eksisin, aga lähtusin eeldusest, et kui 5* hotell on tingimuseks, siis võiks see ka mõningaid elementaarseid mugavusi sisaldada. Puhtalt "oma mätta otsast" vaadates.

5* hotell ja ühine vannituba koridori otsas on kahtlemata väga huvitav mõte, ise sellise kombinatsiooni peale poleks tulnudki:)

Tärnid on tärnid.  Ei tohi lasta ennast ainult sellest juhtida. Olen ööbinud ka sellises, kus 5 tärni olemas aga interjöör lausa karjus remondi järgi. Tärnid ju tähendavad paljuski lisateenuste olemasolu. Mind need lisad tegelikult ei kottinud ja ise ma seda hotelli ei valinud ega maksnud ka. See oli lihtsalt esimene kord kui veendusin, et tärnid ei ole kvaliteedi näitaja. Toas olid tõesti igatsorti lisavidinad ja mida kõike seal veel ei pakutud. SPA-d ma ei külastanud, tennist ei mänginud jne. Baaris terve sein pudeleid täis aga kolmandat korda Jägermeisterit paludes teatas baarmen häbelikult, et see pudel sai tühjaks ja uut kahjuks pole. Äkki saan midagi muud pakkuda..

Peaks tedama, mida tahatakse saada. Kas ilusat randa, ka sinna peab jala jõudma, või sõidad taksoga, tukiga, või hoopis jala. Mina olen jala mees,. Võtan Patongi alati hotelli kas 1 (meri) või 2-le tänavale, lennujaama poolsesse otsa(see osa rannast parem), alates jalgpalli staadionist linna poole, peo tänav piisavalt kaugel, et kõndida saaks ja rand parim , mida patongis saada. Kes tahab muidugi ilusat randa, siis karon, Hiltoni all rannas, aga siis võtan ka hotellid Karoni Kata vahelisele alale, et saaks kõndida randa ja tagasi, et oleks füüsilist tegevust. minule jääb kata ja patongi rand lahjaks vees mõnulemiseks, ka katanoi on õhtul mulle jama, Ja kui ei tea, siis mäe otsa ma ei võtaks;), sest rolleri mees ma pole ja ja õhtuti raamatut ei loe.

ja veel, hea koht, kust hinda vaadata, on findhotel, sealt näed parimaid pakkumisi konkreetsele hotellile, agaoda on pea alati parim. Siis vaata kaarti, kus asub, tavaliselt, kui ei tea, siis kaugemad kohad rannast pole alati odavamad egas paremad. Mõtle, mida saada tahad, kuhu tahad, aga bungalod on..., hotellist allati kehvemad, kuigi nad ka samasse hotelli kuuluvad.