pikk lennureis

Küsimus selline, mida te olete teinud või ette võtnud et aeg kiiremini läheks ja igav poleks?

Vahesl on lennukis igal oma telekas, vahi seda. Viimastel kordadel olen kasutanud kergemat sorti unerohtu. 10 tundi ei pane tähelegi

Mina votan alati taispuhutava kaelapadja, riidest prillid, parast sooki neelan oma unerohu alla ja magan nagu miki lennu lopuni. Kohale jouad, varske nagu kurk ja ei ole vaja hotellis magades paeva raisata.

alkohoolseid jooke- kiired sajad sisse ja ärkadki hommikusöögi ajal peale mida on veel u 3 tundi lendu ja kohal.

Isiklikult ainult ühe lennuki ja lennufirma pikk lend selja taga. Finnair ja Airbus Indtustrie A340-300. Helsinki - Tokyo. See oli küll übermugav ja väga pro. Igal matsil oma ekraan; filmi-, teleseriaali-, mängu-, muusika- ja raadiojaamadevalik on üpris uhke. Süüa ja juua saab ka korralikult, magada võid ja saad ka siis kui ise tahad, nii et mis seal ikka igavleda:) Pigem läheb see aeg väga kiiresti ja märkamatult.

mis on pikk? Taisse ? 11 tundi, magasin enamus ajast

mina tegin neid võimlemisharjutusi, mida seal lennuki ajakirjades soovitatakse. mõjusid päris hästi. kaasreisijaid ei seganud. vaatasin filmikesi, lugesin, vestlesin sõbraga, jalutasin vahekäigus. mis sa hing seal ikka oskad teha.

on küll varem tehtud pikamaalenda, aga viimasel korral sai rumalusest võetud lendu 10h + 12h , mille vahele mahtus tunnike maa peal olemist. Enam kunagi nii ei tee ja ärge teie ka tehke. Kahe pika lennu vahel tahan edaspidi vähemlt ühe öö hotellis magada. Või kui keegi on sunnitud niimoodi parktiliselt ööpäeva järjest lendama, siis võtke kaasa nahaniisutajad, ninaniisutaja, silmatilgad - sest muidu lihtsalt kuivate seal ära.

aga kui raha on, siis helista sõbrale Eesti:) Neis lennukeis on ju telefonid - tõmbad krediitkaardi läbi ja muudkui jahvatad, aeg lendab.

Ma tahaks teada, kust neid häid unerohtusid saab...:) Perearstilt saabki nii et kuulge, mul on vaja varsti 10 tundi magada, palun kirjutage välja? Minuteada apteegis müüdavad preparaadid ei tee muffigi.

unerohud? unusta. võta mõni raamat kaasa. fotokas, mõnikord on hea aknast välja pildistada. paar ajakirja. midagi lugemist külastatava kauge koha kohta. ja mis põhiline - öösel enne lendu ära maga :)

Vahepeal peab jah ennast ikka liigutama, jääd kangeks ja veri valgub jalgadesse. Siiani on meeles FRA-BKK-KUL ots, kus tossud sokkidega enam jalga ei läinud. Positiivse poole pealt on meenutada Madriid-Malabo (Ekvatoriaal-Ginea) lend, kus Airbus 320 (vist), kus on ca 150-180 kohta, oli mitte üle 20 reisija. Üritasime siis ennast nii laialt sisse seada ja lebotada, kui võimalik. Pärast oli lausa kahju, et lend ära lõppes :)

Muidu aga - käi kasvõi niisama vahekäigus või WC-s kui on võimalust. Loe sihtkohta tutvustavat kirjandust (LP vms.). Tutvu oma fotoaparaadi/videokaamera/telefoni/GPSi käsiraamatuga - usu - avastad selliseid asju, millest sul enne aimugi polnud. Ürita vestlussõnastikust väljendeid pähe õppida ja kaaslasega harjutada. Jpm.

Kui tihti pikkadel lendudel tavaliselt süüa-juua pakutakse? Ise pole üle 6-7 tunni lennanud. Söömine on ka hea ajaviide. Ees ootab päevane lend (väljumisega 12.00) Pattayasse.

Söömine on sellise pikkusega lennu juures küll imeväike ajaviide ja kas nüüd on lennuväli juba otsaga Pattayasse jõudnud?

Ei tea millega sinna Pattayale lähed, aga nt! Finnair pakub oma lennul Bangkokki kaks korda süüa: õhtul ja hommikul. Kahjuks sellel liinil lendavas lennukis pole igal ühel oma TVekraani.

Võimaluse korral soovitan ühe hea kaelapadi kaasa võtta.

kui pingi sees tv ,,siis seda vaadatud,joonud niipalju kui pakutakse...kuna keel annab soovida siis vestmiku sirvind

Tallinn-Pattaya(U-Tapao lennujaam)-Tallinn Nii lennutab Estour sel hooajal oma turiste Latcharteri Airbus A320-ga Taisse

Küsi perearstilt immovane tablette ja magad mõnusalt kogu lennu.

lenda üksi 50h järjest (3 lühikest ja 2 pikka lendu), koos vahepealsete ootamistega lennujaamades ja sa ei küsi enam kunagi, kas 10h lennu ajal võib igav hakata:) Maga, loe, suhtle igasugu karvaste ja sulelistega ja ära loe pingsalt minuteid. Jalga pane mingid plätud, mida saab kergesti jalga ja jalast ära. Vähegi loetav raamat aitab alati, hädaga ka võõrkeelseid loetud - parem kui mitte midagi. Unerohuga selline kogemus, et ootamatu vahemaandumise korral 1,5h peale unerohu võtmist päästis mind vaid kaaslase olemasolu, üksi oleksin sinna x lennujaama jäänudki.