Odavad shoppingukohad ja riiete outletid Poolas?

Tere,


Lähen perega mai lõpu poole Poola, riiete jms jahile. Enne olen ainult Varssavis käinud ja odavaid kohti ei teagi. Kes soovitada oskab? Mis linna minna, kus oleks odavad turud, poed jms? Just eelkõige riietele, aga muid huvitavaid kohti võib ka soovitada. 

Aitäh ette!

Nägin seda. Küsisin konkreetset kohta, mida soovitatakse, mitte erinevaid keskusi ja linke neile aastast 2010

no pole ju vaid aastast 2010, vaid ka 2017. Klõpsisin huvi pärast need lingid läbi, vaid mõni ei töötanud enam. Seega sobivad ju küll?

Käisime aasta tagasi Poolas shoppamas (2018 mai).

Külastasin Factory poode. 
Aga neid on veel. 
Korralikud asjad, ka firmakad ja soodsad.
Otsin reisikohvreid nt (40 eur, meil 80-100 eur vähemalt), teksad, Tom Taileri T särgid 5 eur jne. Isegi mees sai endale hulgi riideid.
Suht vana link aga siin ka mõned välja toodud: 
Käisime ka Marywalska 44's aga seal nö. sepa turu kaup, sain paar
asja, igas putkas enam vähem sama kaup. Suht mõtetu saast minu jaoks. 
Aga Poola muidu on mõnus, hinnad odavad (nii kütus, ööbimine kui toit).
Me sõime Varssavi Raekoja platsis 2 suurt praadi, lisaks joogid (mehel õlu, mul mahl) ja kokku 20 eur.
Varssavi vanalinn on ilus, jalutasime seal ringi. 
Tegime ühe pikema nädalavahetuse ehk neljapäeva lõuna ajal minema, sõitsime umbes 10 h. ööbisime Lomzas (35 eur öö kahele) ja hommikul umbes 2-3 h Varssavisse.
Reede ja laupäev shoppasime ning käisime niisama linnas ringi, vanalinnas jms.
Laupäeva öösel hakkasime tagasi sõitma umbes 22 ajal, Tartus 11 ajal, sõitsime vaheldumisi.

Normaalse kvaliteediga smart casual stiilis riideid teeb näiteks Ptak: http://ptakfashioncity.com/ptak-moda/ See on meie mõistes nagu Bastion, Ivo Nikkolo jms.

Lasteriiete osas soovitan Smyki ketti, hea hind ja kvaliteetne kaup. Poode on neil üle Poola, üks on näiteks Targoweki keskuses, Eesti poolt Varssavisse sissesõidul: https://maps.app.goo.gl/Vs797TRVas6qbWQB6 . Googeldades leiab teisigi Smyki poode. Sealt alla kilomeetri eemal, teisel pool S8 kiirteed on Decathloni pood, sobilik igasuguste väliriiete, aga ka nt sisespordiriiete jahtimiseks. Näiteks on seal suuri, ent hästi väikseks kokku käivaid ja kiiresti kuivavad käterätikuid, mida hea nt ujulasse kaasa võtta, ei võta palju ruumi.

Poolas töötab hästi ka pakiautomaadi süsteem ning spetsiifiliste asjade ostmiseks võib kaaluda. Nii näiteks vajasin nõudepesumasinale nõudekorvi, Eestis oli 35€, Poola netipoes 8€ koos saatmiskuluga. Tellisin paar päeva varem sealsamas Decathloni ees asuvasse pakiautomaati ja noppisin kohale jõudes üles. Aga sama võib teha stiilsete kapinuppude, varuosade või lisade ostmiseks, mida tavapoest ka seal ei pruugi kohe leida. Asjade otsimiseks sobib nt ceneo.pl

Mhmhh. Keegi käib siis Poolas riideid ostmas? Dechatlon'ist ma saan veel kuidagi aru. Aga seda muud saasta müüakse ju siin ka.

Aga seda muud saasta müüakse ju siin ka.


Kindlasti müüakse ka Poola hindadega ;)