Praamiga Sitsiiliasse

Plaan on sõita järgmisel nädalal lennukiga Napolisse ja sealt autoga mööda ranniku äärt Sitsiiliasse. Kellel kogemusi, kas üle pääseb praamiga ka nö elavas järjekorras või kindlasti tuleks pilet ette osta. See keeruline, kuna tahavad bookides auto marki ja reg. numbrit, aga selle saab alles rentides teada. Ja veel, üleminek on võimalik kahest sadamast minu arusaamist mööda, kas ja mida peaks eelistama/vältima. Aitäh, kes võtavad vaevaks infoga aidata.

Alati on lihtsam ette osta. Guugeldades leiab eri praamide hindu võrdlevaid lehti, nt https://www.traghettiper-sicilia.it/en/. Kui sealset kalendrit vaadata, siis mõned praamid on välja müüdud, aga üldiselt saadavust jagub isegi siis, kui vaid päeva-paar ette broneerida. Ehk siis kui auto käes ja mark/number teada, siis võib ka broneeringu teha.

Alternatiivina saab broneerida ülesõidu lehel https://carontetourist.it/en/caronte/schedule-strait-messina-passengers. Ka seal küsitakse auto numbrit, ent kui seda pole teada, siis on juhis järgmine: If you want to rent a car you can enter the word “Rental” instead of the number plate and communicate it later by calling the number +39.090.57.37 or directly to the ticket office on the day of departure.

1
1

Meie läksime Villa San Giovannist. Ei miskit muret. Nagu Saaremaa praamile.

1
0

Aitäh teile info eest! 

Leebe Leo, kas hiljuti käisite? Ette ei ostnud midagi?

0
0

Ma oleks Leebe Leo nõuannete osas meeldivalt skeptiline.

0
1

Jaanusm, miks?

0
0

Sest näib, et Leebe Leo on paljude identiteetidega inimene, kellel on palju postitusi. Ja mõnikord tuleb asjalikke vastuseid ka, aga siis jälle läheb lendu. Millisel identiteedil täna hea päev on, pole teada.

2
2

Võite olla meeldivalt skeptiline hr Silm. Meil ei olnud ülesõiduga liigset ootamist. Identiteedi kohta ei oska kommenteerida. Pole ammu nime vahetanud. Pigem ei kommenteeri enam.

1
0

Meie oleme alati järjekorras ostnud.  Pole kordagi probleeme olnud.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased