Pre-paid USA sim kaart?

Tere, Kas keegi on kasutanud ning mida soovitate? Sooviks Data only kaarti, läänerannikul.

0
0

Netti saab kasutada lihtsalt, kui ostad T-mobile operaatori ettemakstud mobiilse interneti SIM kaarti. Maksab 60$ + kohalikud maksud. Selle eest saad 4G toega ja kiirusega SIM kaardi, millel on piiramatu interneti kasutus. Ainus, mis on, et peale 10GB ära kasutamise, läheb nett natsa aeglasemaks. Aga ikkagi toimib edasi. Loodan, et sellest infost on ka teistele siia reisijatele kasu.

0
0

plaan jälle usasse minna ning vaja oleks netti. GPS'i saame küll Sygici offline kaarte kasutada, kuid alati ei taha autoga igalepoole minna. Ehk siis vaja oleks ka uberit kasutada, mis töötab ainult ju läbi neti. Seega vajalik mingi prepaid kaarti. Kas kellegil on soovitusi? 

0
0

Hea ülevaade: http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/United_States. Parim hind on tegelikult hoopis Mehhiko SIM kaardi kasutamisel, mis USAs/Kanadas roamib lisatasuta, 2GB kaheks nädalaks on sellel 7€ :-)

0
0

Ag selle mehhiko kaardi saab mehhikost?

0
0

Kui kellegil on huvi USA T-Mobile võrku kasutavate SIM-kaartide vastu, andke palun sõnumites teada.SIM activation kiti eest küsin 12 €.Sealt edasi on aktiveerimise järel võimalik valida plaan -- näiteks ca 40 € eest kuuks ajaks 12GB 4G/LTE ühendust + kõned + sõnumid. Seal hulgas tasuta kõned Eesti lauanumbritele (kui tahate mobiilinumbrile, tuleks teha vastav suunamine või soetada virtuaalne lauanumber Skypelt).Saab eelnevalt ära aktiveerida ning lennukist väljudes juba töötab nett ja USA mobiilinumber (osariigi saab zip-koodi abil aktiveerimise käigus ise valida)Eesti operaatorid küsivad nädalase paketi 1GB eest 18-25€.

1
0

On selle teema kohta uuemat infi? Millise operaatori prepaid netti võtta ja mis tingimused? Floridas näiteks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased