Protaras?

Kas keegi teab midagi sellest linnast`? Siin foorumis kirjutavad enamasti need, kes Küprosele toole lahevad. Meie aga perega sygisel Toptoursiga sinna puhkama. Nad teevad sinna moned otselennud ja meie hotell just seal Protarases.

Plaanis on minna 17. Septembril Protarasse puhkama. Otsisin selle kohta vanemaid teemasid aga ei leidnud midagi. Kas keegi on seal käinud? Kuidas see koht on? Millised on hinnad, rannad, ekskursioonid? Kuidas on see koht võrreldes teiste kuurortlinnadega Küprosel, ntx Aya Napaga. On seal üldse teha midagi praegusel aastaajal? Kuidas vene keelega hakkama saab? Või sobib ainult inglise keel?

0
0

Käisin seal nii 1995. Protarases kõige ilusamad rannad Küprosel, muidu selline pisike koht kus midagi muud teha pole. Kõik kallis ka võrreldes teiste soojade kohtadega, mul pole meeles ühtegi huvitavat asja sealt enam, see kõneleb iseenda eest. Kolasime ringi motorolleriga, see seal mõistlik viis liikuda.

0
0

Lendame samuti mehega 17.septembril Toptursiga Protarasesse. Kui LP lugeda siis Protaras on justkui selline turisti koht ning erilisi vaatamisväärsusi ei ole. Eks me lähemegi sinna lihtsalt puhkama ja aega surnuks lööma kuid nädala aja jooksul tahaks midagi näha samuti :) Kui kellelgi on soovitusi siis ootan neid meeleldi.

0
0

Täiesti normaalne koht. Olime seal 2003 suvel, hotell De Costa. Hotellist veepiirile oli 5 m, rand oli mõnus, söögikohti piisavalt. Võtsime rolleri ja kimasime ringi, õhtuti käisime Aia Napas, mis oli üks äge baaride ja tüdrukute virvarr. Tänavalt ostsime ka mõned ekskursioonid, nt. Pafos ning Trodos Mountains. Puhake hästi. Liiklus on seal vasakpoolne.

0
0

Tulime perega just sealt. Üks parimaid kohti puhkamiseks.olime vaikeses Mandalena apartement-hotellis. See on vaga monus kodune hotell neile kes ei otsi luksust. Protaras on vaike kuurort, kus monus jalutada, soomas kaia, ja ohtul tantsimas. Paeval liikusime rendiautoga. Soitsime labi koik umbruskonna linnad, ka need, mis Turgi poole jaavad. Seal oli labisoit keelatud, aga sai binoklitega Turgi poolt vaadata. Leidsime huvitavaid metsikuid randu ja lahedaid snorgeldamise kohti. Tegime ka autoga kahepaevase soidu mooda rannikuaart- Latnaka, Limassol, Pafos ja sealt ulesse Polisesse. Polises pole vist uhtegi turisti. Seal on odavad marketid ja hoopis teine elu kui Protarases. Saime seal isegi 15 min.vihma. Jaime sinna ooseks hotelli ja hommikul vaatasime Akamasis ringi, sealt edasi Troodose magedesse ja ohtuks olime Protaases tagasi. Selline soovitus veel, et minge oosel merre ujuma. Supper! Eriti lainetega. . . . Lause ja kohanimed algavad suure algustähega! Trip.ee

0
0

Kuna meil ka varsti Küprose reis ees siis küsimus Oliviale. Kui palju maksite rendiauto eest (mitu päeva, mitu eurot)ja kas rendifirmasid Protarases jagub?

0
0

Autorendi hinnanäide Protarases: autoks 4-ukseline Daihatsu Boon (automaatkäigukast), 2 päeva = 67€ + kohustuslik bensiiniraha 20€ poole paagitäie eest. Autot tagasi andes võib paak tühi olla. Rendifirma - "Champion rent of car". Auto, mopeedi, rattalaenutusi leiab igal sammul.

0
0

Meie rendime auto juba eestist ära: econimycarrentals.com, oleme sellega väga rahul alati. 7 päeva koos kõikide kindlustustega maksis 203 eurot. Bensiiniga on nii, et saad täis paagiga auto ja nad võtavad su krediitkaardi pealt veel 55 eurot maha, kui soovid, võid tagastada täis paagiga ja saad oma 55 tagasi. Auto oleme alati pärast hotelli jätnud ja ei mingit probleemi. Isegi nii juhtus, et olime 5 in, ja tellisime keskmise auto Nissan note vist , aga kohapeal arvas see naine, et meid on nii palju, et võtke suurem auto ja seda sama raha eest. Oleme alati väga rahul sellega. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

0
0

Kirjutasin vist vähe valesti economy carrentals.com, nende peakontor on Kreekas, kui teed tellimuse, siis ta võtab ühendust ühe kohaliku seal asuva rendifirmaga ja paari minuti pärast saad vastuse meilile. Oleme alati ise järgi käinud , siis aadressi järgi, aga saab ka oma hotelli tellida. . . . !

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased