Puglia, Basilicata, Calabria

Käisime oktoobri lõpus omal käel kaks nädalat Lõuna-Itaalias. Lennukiga Bari´sse ja sealt rendiautoga kõikjale, kuhu tahtmist. Imeliselt tore oli, ei mingeid masse turiste, suurepärane toit, vein ja äärmiselt vastutulelikud ja sõbralikud inimesed. Parajalt soe, saime päevitada ja ujuda. Kui keegi soovib infot või soovitusi, olen lahkelt nõus jagama!

Tahaks küsida, kui palju maksid lennupiletid Bari?

elan ise Bari làhedal juba viiendat aastat. Tore kuulda,et eesti inimestele see reis meeldis. Puglia ringkond on tòesti vaatamisvààrt-ilusad rannad,oliivipuude -,viinamarja -vàljad. Mis aga esimesel kohal-kòòk! Kuidas ja mida kòike sùùakse! Siinne kòòk on vist kùll kòige parem ja vaheldusrikkaim maailmas! Vòin seda nùùd juba julgelt òelda,peale seda kui olen ligi 5 aastat ise seda kogenud.Lisaks olen ise hakanud peaaegu kòiki retsepte ka kodus valmistama. Mòtlesin siin naljatades -miks mitte hakata ka teistele andma nn.kokandustunde! Ja nii see juhtuski,et aasta tagasi organiseerisin ùhele grupile ,kes olid pàrit Leedust ringreisi siin meie ringkonnas,koos kokandustundidega. Inimesed jàid vàga rahule,lubasid kindlasti tagasi tulla!

Seega-kòik kes armastavad Itaaliat,selle loodust ja kòògikultuuri-olete oodatud! Kontakteeruda saata foorumi kaudu-kui saan aidata,annan meeleldi nòu!

Kas saaks sinuga meilitsi suhelda, tahaksin küsida Puglia maakonna kohta minu aadress tinsu15@hotmail.com

Kas ma saaksin Sinu meiliaadressi?

Mis tee muudkui pärite, sõitke kohale ja vaadake ja suhelge ( itaalia keeles loomulikult, sest mina ei kohanud sealkandis ühtegi itaallast kes muust keelest oleks aru saanud-v.a Alberobellos ja AVISe tüüp, aga ega rohkem polnud vajagi, kolme nelja päeva pärast võid juba isegi telefonis itaallasega rääkida ja temast aru saada :). Isiklikult soovitan proovida just väiksemaid linnu elamiseks/olemiseks ja jätta Bari, Lecce, Brindisi, Taranto jne. mängust välja.