Puhkemaja Lõuna-Eestis. Soovitage palun!

Oleksin huvitatud koos oma 15 sõbraga veetmast kena nädalakest suvisel perioodil mõnes mõnusas ja privaatsemas Lõuna-Eesti puhkemajas. Võiks olla looduskaunis ning vaiksem talukoht, soovitavalt ka mõne veekogu ääres. Peaks olema söögitegemis ning sauna võimalus. Magamistube võiks olla rohkem, st 2-4 inimese toad. Kas keegi oskab oma kogemuse põhjal mõnda sellist kena kohta soovitada? Tänud ette :)

Soovitan Setomaa turismitalu - http://setotalu.ee/index.php?id=majutus Ise olen ööbinud nn. Tiigi Nulgas. See on kahekorruseline palkmaja, kus alumisel korrusel on köök, kaminasaal, saun ja ülemisel pesemisruumid ja toad. Teine maja ehk Võsa Nulk mahutab rohkem inimesi, aga pole nii privaatne. Toad on neil selles majas toredate nimedega - leeväküdsaja Mari tare jne.

http://www.estcraft.com/puhkus Voodi kohti pole küll palju, kuid ise seal käies oleme alti ära mahtunud! Koht ise on super ilus!

asub Arulas, Kuutsemäe läheduses. Järv on, kamin on, kahjuks pole sauna aga tünn on.www.franz.ee

Soovitan kohta Elva lähedal. Pole küll talu aga muud tingimused sobivad-köök, saun, magamiskohti ligi 20. Mingi veekogu kohe saunauksest minnes. Ise olime talvel ja täpselt ei tea millega õues tegemist. Lähedal on Vellavere matkarajad. Omanikud lahedad ja vastutulelikud. www.vellavere.ee

Seedri puhketalu, uus ja kaunis koht, Võrumaal. Kõik tingimused täidetud. Ise sel pulmas käidud. www.seedripuhketalu.ee

Korraldasime seal firma talveürituse. SUPER koht, kindlasti läheme kunagi ka suvel sinna. Soovitan soojalt www.noiariik.ee

Asub Valgamaal, Helme vallas, Tõrva linnast 5 km kaugusel. Vahetus läheduses asuvad Helme Koduloomuuseum ja kiriku varemed, samuti Helme koopad ja lossimägi. Tõrvas on kaks ilusat järve ujumiseks, Õhne jõgi, Emajõeni on 9 km.

Teenused:

  • Majutus: Kaks maja: 21 ja 23 kohta + lisavoodid ja kämpingud
  • Ürituste korraldamiseks kaks saali 30-le ja 50-le inimesele.
  • Kolm kämpingumaja, kokku 11 kohta
  • Puuküttega saun ja aurusaun
  • Jalgrattalaenutus
  • Telkimine, karavaniplats

http://www.majutusweb.ee/Majutus/et-EE/Udumae-Puhketalu.aspx

http://www.askari.ee Tartu lähedal asuv palkmaja sauna ja kaminasaaliga

Otsisin ööbimist Elva lähistel ja sattusime ka Vellavere puhkemajja - eelmisest postitusest küll 4 aastat hiljem. Metsa sees, oma järvega, vesijalgrattad, tünnisaun, saun, matkarajad, grillimisvõimalus, kaminasaal. Sobib kuni 18 inimesega puhkamiseks. Pererahvas väga soe ja sõbrailk. Soovitan soojalt: www.vellavere.ee

Soovitan soojalt puhkemaja Sangaste vallas, Kääriku lähedal, maratoniraja ääres. www.sangastelinnus.eu mahutab 15 inimest. Kaasa võib võtta ka lemmikloomad. Hind nädalaks 15-le inimesele s tuleks kokku leppida aadressil info@sangastelinnus.eu Olemas saun, maja ees suur tiik, puhkesaal, köögisisustus on olemas alates külmikust, pliidist kuni poti ja pannini ning lusikate- kahvliteni. Teler ka. Hinna sees ka voodipesu ja saunalinad kõigile 15-le. Parkimine suures parklas. Privaatne ja vaikne koht. Hind on tavaliselt ligi 230 eurot kogu ööpäev, kuid tavaliselt saab ka soodsama kokkuleppe arvestades perioodi pikkust.

Saime oma seltskonnaga väga meeldiva üllatuse osaliseks ööbides Vasekoja Puhkekeskuses Piusa jõe ääres. Meie seltskond oli küll väiksem(12) aga jäime väga rahule. Kõik vajalik oli majas olemas ja hinna sees. Isegi saun, käterätid ning kohv ja tee :)