Puhkus märtsis!

Tervist kaasmaalased, tekkis mõni küsimus reiside suhtes:)
Nimelt plaan minna Märtsi alguses 4-kesi kuskile puhkama, kindlalt sihtkohta pole veel suutnud otsustada, proovisime ka seda Holidaypirates.com ja plaanisime Miamit või Goa-d aga seal vist peab olema kas UK kodanik või saksa,belga,hollandi. Nimelt mõtlesime et vist oleks kasulikum võtta ikkagi puhkusepakett kuskile Sharm el Sheikhi vms. Mis teie oskaksite soovitada Märtsi alguseks, leidsin ise Sharm el Sheikhi kõige odavama kõik hinnas 419e. Võib olla ka Soome kaudu vahet ei oleks, äkki keegi oskab aidata ja otsiks noormeestele huvitava puhkuse Märtsi alguseks:) Ette tänades!

Mille suhtes kasulikum? Mis on max eelarve reisija kohta?

Minu võtaks parem lennukipiletid Hispaaniasse, rendiks kohapeal auto ja seikleks omapäi sealkandis igasugu reisiplaane ette tegemata nädala-kaks ringi.

Aga noh - paketireis kuskile kuurortlinna on igati muretu ja turvaline.

Ühe inimese kohta reisipaketi hind võiks jääda 500e kanti:)

Siis jäävadki valikusse viimase hetke või sooduspakkumised Tallinnast. Eelkõige Egiptus.

Läbi Holidaypirates või teiste lehtede kaudu leitavad eksootilisemate kohtade Miami,Goa, jt. sooduspakkumised on võimalikud küll sellise hinnaga, kuid Eestist on vaja reisialguspunkti ka saada.

Aga kas Soome kaudu pole odavam? Näiteks Sharm el Sheikh vms

Võib ikka olla. Tuleb pakkumisi jooksvalt jälgida ja sobivate tingimuste korral ära osta. Arvestama pead lisanduvate transpordikuludega siit Helsingi, kui te just Soomes ei tööta.

http://www.finnmatkat.fi/akkilahdot/

Minge käige turismimessil. Võib olla sealt saate mingeid pakkumisi.

Ei tule Soome kaudu midagi odavam, sinna on vaja ka jõuda.
Ja Piilipardike, miks Sa ise hinnavõrdlusi ei tee? Saaksid teistele hoopis nõu anda....
Naabrimees vastas juba, et 500 euriga per nägu mujale kui Egiptusse minna ei saagi. Ja isegi seal jääb sellest väheseks, kui kohapeal vähegi midagi tarbida.

500.- piirdesse võiksid jääda lennupiletid koos majutusega ma mõtlesin:) Kohapeal arvestamine teine teema:D

Ryanair Hispaaniasse Gironasse 4 x 150 EUR, 2 magamistoaga korter ( homelidays.com) mere ääres 300 EUR, auto (billiger-mietwagen.de) 120 EUR + paak bensiini 80 EUR.
Sööma peaksite niikuinii ka kodus.
Kokku 1100 EUR / nädal kogu pere peale.

Turismimessil pole juba mitu aastat Egiptusesse häid pakkumisi olnud. Vaata praegu GoAdventure või Novatoursi pakkumisi. 419- 450eur kõik hinnas, on head pakkumised. Kui meeldib lebotada ja meres snorgeldada, siis on Sharm el Sheikh mõnus koht.

Soovitan küsida reisibüroost konkreetset pakkumist