Pulmareisile bungalowse

Tere

Sihtkoha mõttes jätan tegelikult vabad käed soovitajatele.

Ütlen lihtsalt, et eelarve umbes 3-3,5k (kahele kokku).

Soovime minna pulmareisile ja oma unistustes tahaks ööbida umbes sellises bungalows:

https://previews.123rf.com/images/efired/efired1207/efired120700188/14500600-Bamboo-hut-on-a-tropical-beach--Stock-Photo.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-yu9q97PJMHs/VjFvJuSJHpI/AAAAAAAAFFE/XTxGDJCED0o/s1600/1.jpg

Mingid esteet-kusipead ei ole. Pole vaja konditsioneeri ja marmorist tualetruumi vms :)

Soovitage ka aega, millal minna, ka selles osas täiesti avatud.

1
2

Kuna sa esteet-kusipea ei ole soovitan mõnda sellist bungalowse´t. Ajab asja ära küll. Minna võite aga siis, kui loodus kutsub.

https://www.shutterstock.com/de/search/old+rural+toilet

3
6

Tõesti tore pulmareis. Ööbid tulikuumas kuudis ilma konditsioneeri, duši ja WC-ta? Peale pulmaööd tõmbad vända niiske salfakaga puhtaks ja tuttu ära. Päriselt?

Kui nüüd asja tõsiselt vaadelda, siis sellises bungalow tüüpi majakesi on päris palju. Odavamalt saaksid vist Tais mõne saare pealt. Aga seda siis pigem sügise/talve poole. Igaljuhul makske natuke rohkem ja olge reisil kasvõi lühemat aega, aga võtke mugavustega (konditsioneeri, wc ning dušiga) tuba, kui minna odavama vastupanu teed ning pulmaööst õuduste öö teha.

4
2

Milleks liigselt investeerida? 50% abieludest lahutatakse niikuinii peale kolmandat kooseluaastat. Vaid esteet-kusipeade abielud püsivad mingitel põhjustel kauem.

2
6

Raivo, sul tõesti pole muud teha, kui möliseda?

4
3

Esteet-kusipeana pole mul tõesti muud teha kui möliseda. Kui ei meeldi, vaheta foorumit.

2
3

Kaur, soovitaks Tiomani saart ja Juara beach'i. Me nt olime seal Bushmani juures ja iga kell läheks tagasi! https://goo.gl/UoyWu8 Siin ka suvaline videolõik, mis seal tehtud sai: https://goo.gl/fHL8CR Majakesed nii vani (ventilaator) kui kondikaga. Et sinna saada, pead pileti kas Singapuri või Kuala Lumpurisse ostma, aga minu kogemuste järgi saad esimese odavamalt (äkki 485-ga?). Oleneb, palju veel täiendavalt seal ringi reisid, aga meil oli tookord kõva matk https://www.youtube.com/watch?v=FB_Ta9Mac0Y ja kõik kokku läks kahepeale 3000 eur

1
1

Kui inimene oma esimeses foorumipostituses hakkab osasi inimesi esteet-kusipeadeks lahterdama, siis ütleb see inimese kohta nii mõndagi. Mul küll ei tuleks selline väljendumine pähegi, ilmselt ütleks, et ei vaja luksust jne, aga ilmselt oleme Raivoga mingid dinosaurused:D

4
3

Siin mingi paar kuud tagasi üks juba kirjutas, et see tripi foorum on mõnede jaoks nagu ärapanemise koht, mõnus ennast teiste peal välja elada! Ja ta ei eksinud. Minge vaadake TripAdvisori foorumit, seal sellist tigedust , ärapanemist vms ei näe!

1
3

Tegelt ju nats rängalt öeldi kohe esimeses postituses...."esteet-kusipea"....päris huvitav väljend iseenesest:)

siin ka viide vist

https://www.youtube.com/watch?v=ba0UO75o3Pk

4
1

Uus klassika :D

0
2

Pole ausalt öeldes pikka aega sisse loginud end Trippi aga mehed, tegelikult ka. Lugege natuke teemat. Teine soovib soovitusi aga kaela saab kohe mingi täiesti teemast väljas jama. Tõesti, kõik ei ole võibolla "esteedid", kes oskavad võimalikult korrektses sõnastuses oma kirju kirjutada. Kui tohib, siis lugege aga kindlasti ärge enam vastake.

5
3

Eesti keeles on sellise hüti kohta kena sõna - bangalo.

Aga eks võõrkeelset sõna vägisi väänata on ikka hulga huvitavam.

Teemasse siis ka: mina olen seal ööbinud ja jäin igati rahule. Duši all käimise võimalus on täiesti olemas, konditsioneeri ja marmorist vannituba ei ole. http://www.orinoco-eco-camp.com/about/

3
1

Ma saan aru, et paljud siin naudivad seda, kui neid ja nende sõpru "kusipeadeks" nimetatakse. Nad ei näe selles probleemi. Moodsad ajad, ja eks siin ole vaieldamatult üks väike kiiks juures. Aga no vabandage väga - "esteet-kusipea" - see ületab isegi minu perverssustaseme ja taluvuse künnise.

3
5

Inimene defineeris ennast. Aga ega ta sinu suhtes Raivo ka mööda ei pannud. Ületas sinu künnise? Kui ei meeldi, vaheta foorumit.

3
1

Tead sa ehk mõnda "esteet-kusipeade" foorumit? Kus ise muidu vabal ajal skoorid?

0
3
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased