Puugitõrjevahendid

Viimasel ajal ilmub ajakirjanduses iga päev hirmujutte puukide rünnakutest. Kas keegi oskab soovitada tõhusat puugitõrjevahendit? Juba paari nädala pärast seisab ees matk "puukide paradiisis"- Saaremaal.

Tihedad riided selga ja väga tõhusa kreemiga käevarred, jalad(kui lahtisemad jalanõud) ja kaelaümbrus kokku ning ma tahaks näha kustkohast need puugid Sind ründmama hakkavad?

Milline on tõhus kreem puukide vastu?

Mina olen aastaid kasutanud Autani pihustatavat sääse ja puugitõrjet ja ei ole ükski puuk külge roninud. Aga äkki on mul lihtsalt vedanud.

Autan toimib Euroopas igasuguste vereimejate vastu perfektselt, paraku, troopiliste moskiitodega jääb jänni, kuid nendest paikadest võimalik sobivaid vahendeid ka kohapealt osta.

Ja loomulikult vaktsineerimine entsefaliidi vastu. Borrelioosi vastu kahjuks vaktsiini ei ole, aga selle tagajärjed on reeglina kergemad.

Vot see on tõhus vahend - Putukatõrjevahend PIC X 100. www.jahimees.ee/loomade-torjeks-4nnn/1900-putukatojevahend-pic-x-100.html Proovitud ja rahul oldud.

Meie oludes tasub vaktsineerimine igal juhul ära, neid putukaid kohtab järjest rohkem ja mitte ainult saartel...Ükski tõrje ei anna sajaprotsendilist kindlust, eriti kui kusagil võsas või kõrge rohu sees kondad