trip-krainetrip-ukraine-dark
Raha Ungari reisil.

Augustis plaan sõita turismi firmaga läbi Leedu,Poola, Slovakkia Ungarisse.Kui palju võiks olla raha ühe täiskasvanud inimese jaoks.Millised hinnad on neis riikides?

ehk siis hinnad enamjaolt eestiga võrreldavad. Või isegi odavamad kui meil.Ja raha läheb alati just täpselt niipalju, kui raatsid kulutada. Seega kindlat valemit pole. :)

Mine ole päev otsa Tallinnas linna peal ja käi õhtul klubis kah. Kui vallaline oled, leia endale kaaslane ja tee välja / lase välja teha. Pärast loe kokku - palju raha läks? Ja siis korruta seitsmega.

Hinnad veidi odavamad kui Eestis. Ära väga palju raha kaasa võta - Ungaris on nii head toidud ja nii suured portsud, et sööd ennast lapikuks.

Raha Ungaris

Jah, kasutasin juba otsingut… info on üsna vana. Soovin teada värskemat infot: kas Ungaris saab kasutada ka eurosid või ainult HUF-e? Kuvõrd saab Budapestis maksta kaardiga ja kus võib vaja minna sularaha? Kui palju võiks olla sularaha kaasas, nt päeva kohta?

Aitäh asjalikele vastajatele juba ette!

Info eelmisest nädalast Enamus poodidest ja söögikohtadest aktsepteerib kaardimakset,ka bensukates ok.Pisemad poed ja turud on ikka sulas nagu igalpool. ATM-me paistis ka igal pool Majutustes(kodu)oldi euriga väga rahul.Sula münte läheb vaja parkimiseks,eriti Budapestis. Kütus 1,5euri,muidu kõik ikka odav,eriti väljas söömine(5euri nägu)

Just Budapestist saabunud.... Sularaha pole eriti mõtet kaasas vedada jah. Nende suurim rahatäht on 5000HUF, mis euros on ~18€, seega peaks paberit ikka kotitäie kaasa võtma. Sularahaautomaate leidub kõikjal ja kaarti saab ka enamuses kohtades kasutada. Slovakkias ka kaarimaksetega probleemi ei olnud. Kui, siis ainult turul ja väikestes poodides.