Rannad Rethymnonis

Kas rannad Rethymnonis on ilusad liivased ja ei ole väga ülerahvastatud? Millise hinnaga on rannatoolid ja varjud Kreetal?

no rannad seal erinevad nagu ka toolide ja varju hinnad. On randu kus liivast ala palju ja kivi natuke, on ka vastupidist randa. Varjusid toolidega on nii 5 eur'i kui ka 9 euri.

Rethymno enda linnarand oli täiesti liivane, ning täiesti rahvast täis, suts edasi on rohkem kivised, aga väga mõnusad, ning üldse mitte ülerahvastatud, vähemalt aasta tagasi mais ei olnud :)

Tere! Ise viibin 8km rethymnonist hetkel amnissose hotellis nii et v2rsked elamused rethymnoni rand on t2iesti liivane kuid kui ma olen k2inud nii elafonissi kui ka rethymnoni rannas siis need pole v6reldavad sest elafonissi on paradis!

Ellafonissit ei anna jah millegagi võrrelda sealsetest randadest aga see jääb Rethymnost natuke kaugele.Üks väga ilusa rannaga koht on Preveli.Mis jääb Rethymnost otse alla kui kaarti vaadata. Seal suubub üks jõgi merre ja saab ujuda nii jões kui meres:p Rannas kive pole ning läheb kiiremini sügavamaks.Saab jalutada mööda jõge üles kus ta muutub koseks ning jälgida mägikitsede tegutsemisi. Juba sinna sõitmine on ulme mööda kaljuäärset teed.Soovitan kindlasti kui juba seal kandis! Rethymnost umbes 5 km Iraklioni poole on Crecotel Rethymno Beach ning selle hotelli rand on ka väga ilus.rannatoolid olid hotelli klientidele tasuta aga me kasutasime neid ikka:P Keegi midagi ei öelnud:)