trip-krainetrip-ukraine-dark
Reis PEITU

Appi

Keegi suutis mu pildid ja liba aadressi rate.ee-sse panna ja ma sain sellest täna teada. mingi pool aastat juba keegi tegelinski minu eest kirju vahetanud.

Reisiks häbi pärast peitu...kus selline koht asub????

Kuidas see antud foorumi teemaga seotud on?

minu poolt soovituseks reis kuu taha neile nõrkadele, kes valede nimedega manipuleerivad! ära taha peitu reisida, või kui siis selline koht on sõprade juures:)

Ära põe :) Kui nii oli, siis sinul pole ju millegi üle häbeneda.

V a b a n d a n et selle siia foorumisse panin (üldse ei solvu kui Kika maha võtab) aga te (kes te siin lehel käite) olete enamasti mul head sõbrad või igal juhul südamelähedased....ja selliseid inimesi ei ole ju palju;))))

Ma ei põe muideks et need pildid seal rahvale kommenteerida on vaid ma kardan kõige rohkem seda mis minu nime alt võib olla kommenteeritud (võib olla kedagi sõimatud või mida iganes, labast pandud). ja inimesed ,kes mõttega mulle kirjutanud on,on kus mina tean mis vastuseid saanud.

ja veel....naljakas koht tuleb nüüd......inimesed kes võibolla on minust huvitatud olnud on nüüd tuulde läinud ja kes teab võibolla veel vihasedki... ja mina selline üksik ja nukker :(

-- Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

Kui seda profiili seal vaadata, siis pole seal eriti mingit tegevust toimunud. Profiili loomise ja viimase visiidi vahel vaid 1 kuu ja viimane 3 kuud vaikus. Kirjuta sinna klienditoele, nad kindlasti kustutavad selle vale profiili ära, kui paluda.

Kui keegi sinna tõsiselt kribaski, siis ega see talvine suhe pole nagunii midagi väärt. Oota parem suvi ära... :P

aga kuidas naa paljud pildid ikka sinna rate lehele sattusid?

Tegelikult ära põe, vaata parem, kui palju positiivseid vastukajasid sul sääl rate lehel on, noh kasvõi minult :))

Krt, ma vist vaatan mingit valet profiili, pilte seal küll pole. Kasutajanimi "helena-reet"? :)

Enesekiitmise rasket tööd ei tohiks muidugi teiste hooleks jätta...

no normaalne. see "helena-reet" ei ole ka minu tehtud, piltidega oli "HelenaReet" ja pildid olid uno nädalanäost tõmmatud, sest ainult seal nad ripuvad. eks ma siis kirjutan neile üks kord veel, et nad selle ka blokeeriks.

...ja kade: mis viga anonüümselt kommenteerida, eputada ei ole mul siin tõesti millegagi. kui minu nimel on teised samamoodi anonüümsed labasusi kirjutanud või muid lollusi teinud.

Aga margusele, rebaseonule ja MMile aitähh! Tripi rohelised elanikud on ikka täiesti teisest puust, sellise normaalse maailmavaatega inimesi võiks Eestis rohkem olla. Ausõna juba ootan järgmist tripi kokkutulekut;))

-- Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

Näh, mina küll Sind seal rate's üles ei leidnud :( Aga ega ma ei orienteeru ka seal eriti. Põhiline aga - ära põe, näe kui palju positiivset vastukaja siit tuli :))

Nii et matkahundid tervitavad ja soovivad külma kõhtu. Eks selline tee tuleb läbi käia, kui kord avaliku elu tegelaseks hakkasid ;)))

Kõike paremat!

Jyrka

Tead sa mis meil Iraanis selliste inimestega tehakse, kes julgevad katmata pea (ja muude kehaosadega) tütarlaste pilte kuhugi üles panna? Sa ei taha teadagi :)

mis siis tehakse?

mhh, islami seaduste järgi on inimese kujutamine keelatud nii maalis kui skulptuuris, huvitav kuidas fotodega lugu on?

Islam on tänapäevaks juba nii mitmeharuliseks kasvanud, et ühte konkreetset vastust sellele küsimusele keegi kindlasti anda ei saa. Näiteks šiitidel (ka meil Iraanis :) ) pole inimese kujutamise keeldu kunagi olnud. Keskaegsetel Iraani miniatuuridel ja vaipadel on inimesi ja muid elusolendeid üsnagi tihti kujutatud. Samas Talibani äärmusliku islami järgijad käisid ju alles mööda muuseume ja peksid puruks kõik, millel kujutati inimest. Normaalne moslem poleks sellise asja peale tulnud ei praegu ega ka tuhat aastat tagasi. Üldiselt sõltub kõik sellest kuidas konkreetse usuvoolu, koolkonna või mille iganes juht Muhamedi või kellegi teise sõnu raamatutest välja loeb. Eks sama ole ju ka kristlaste puhul.

Nii et foto kohta ei saa nii üldiselt midagi öelda, kindlasti on oma põhjus ka selles, et Muhamed pole mitte kuskil maininud sõnagagi fotograafiat :)

Aga mis Iraanis selliste pildiülespanijatega tehakse. Kui näiteks Helena-Reeda vend, isa, onupoeg või mõni muu meessugulane selle tüübi leiaks siis oleks tal pikalt väga-väga valus. Samas Helena-Reedal tuleks ka kodus kõvasti seletamist, et kust üldse sellised pildid temast pärit on :)