Ekskursioonid Alanyas

Kindlasti on siin lehel soovitusi, mis võiks Alanyas teha ja kust võiks  ekskursioone osta. Kahjuks ei leia . Kas olete reise ostnud tänavalt või Eesti reisibüroost? Palun kirjutage mulle mis seal tänavatel need reisid maksavad .Soovitage mis reise võiks kindlasti võtta. Ette tänades Jana

Soovitan nn tänavalt osta. Ise olen ostnud ja kõik on toiminud. Kui olete valmis eestikeelse teeninduse (ekskursiooni) eest topelthinda maksma siis kasutage Eesti reisibürood.

0
0

Käisin mõni aasta tagasi ise Alanyas ning leidsin facebookist sellise kontakti: https://www.facebook.com/pashaalanyadailytrip/ . Põhimõtteliselt on tegemist väga-väga sõbraliku Türgi mehega, kes on abiellunud eestlasest naisega ning nüüd korraldab Alanyasse reisivatele eestlastele erinevaid päevareise OK hinnaga. Meie toona võtsime Hamam sauna päeva ja 1-päevase merereisi piraadilaeval (mis oli väga fun lõppude-lõpuks). Buss tuli hotelli järgi ja tõi kenasti tagasi - hea ja usaldusväärne! Soovitan Pashat Alanyast väga :) 

0
2

See on tore, et alati kui Alanyast jutt, siis liitub tripiga mõni uus kasutaja, kelle esimene postitus on alati mingi kohaliku konkreetse reisikorraldaja kiitmine.Alati valitakse profiilipildiks ka kena näitsiku pilt.Tänu sellistele "fake news" stiilis postitustele, ei julgeks selle tüübi käest küll midagi tellida.

3
0

Selgitage mulle kui võhikule miks peab saunaminekuks ostma paketi mingilt tüübilt? Ju neid saunasid seal iga nuka peal on, Tbilisis näiteks astusin esimese uksest sisse ja asi vask. Eks nad seal ühe puuga enamvähem on, hinnad ja kvaliteet vast sarnased...

1
0

Türgis on ekskursioonide pakkujaid tänavatel iga mõne meetri tagant. Soovitan aega võtta ja käia hindu erinevate pakkujate juures uurimas ja siis otsustada. Eesti reisibüroo kaudu pole mõtet ekskursiooni võtta, sest maksad tunduvalt rohkem ja ei pruugi ikkagi saada eesti keelt rääkivat giidi. Ja viisakad ning vastutulelikud on minu kogemuste põhjal teised samuti, mitte ainult Alanya Pasha. Võetaksegi hotelli juurest peale ja pärast tuuakse tagasi, ei pea ise kusagil seiklema.

1
0

Nagu Pasha tellitud reklaamjutukeste puhul tavaline, on need pikitud valedega.Esiteks see tüüp ei korralda ei eestlastele ega kellegile teisele mingeid reise. Ta on tavaline ekskursioonide edasimüügi putkat pidav tegelane. Selliseid putkasid leidub Alanyas sadu ja igas ühes on sõbralik teenindus ja head hinnad. Igast hotellist max 100m raadiuses on mõni taoline kiosk.Teiseks ta ei ole abielus eestlasega vaid venelasega.Sel Pashal peab äri ikka väga kehvasti minema kui keset tipphooaega (kui kõigil normaalsetel reisimüüjatel on käed-jalad tööd täis) on tarvis ikka ja jälle reklaami tellida.Nähtavasti isegi tema FB listis olevad "kasulikud idioodid" ei majanda teda oma jagamistega enam ära, kuna Eesti on väike ja inimesed juba teavad, et tegu on mõttetu tegelasega.

5
0

@triplekix - Ma siiralt tänan komplimendi eest! "Fake new-si" tõesti ei ole tahtnud küll läkitada, mina vaid jagasin oma reisikogemust ja loodan, et Janal tuleb samamoodi tore reis nagu minul :) Ei tasu olla nõnda pessimistlik kõige ja kõigi suhtes. Üldiselt, eks need kommentaariumid olegi "anonüümsete vihkajate" lemmikpaik. Mina isiklikult kohtusin vihatud Alanya Pashaga ja jagasin lihtsalt enda positiivset kogemust, mis oli ka antud postituse mõte. Tõsi, reisimüügiputkasi on seal iga 100 meetri tagant - lihtsalt teise eestlase positiivne kogemus ehk aitabki selle sigri-migri seast valida usaldusväärsemat ;) Jana - kui oled huvitatud lähemalt minu kogemusest ja tahad tüüpilist laimujura vältida võid julgesti kirjutada mulle facebooki.Olge mõnsad

0
0

Elise, võta heaks! Kompliment oli siiras.Mina kirjutasin mustrist, mis trip.ee lehel välja joonistub.Kirjuta otsingusse Pasha ja loe ise neid teemasi.Kui vaatad kiitvaid kommentaare ning vajutad kasutaja peale, siis ka näed, et kasutaja on vahetult enne antud kommentaari kirjutamist loodud.See juba aastaid nii.Võibolla sina lõid tõesti eile oma kasutaja mingil muul eesmärgil ning lihtsalt juhuse tõttu sattus esimeseks kommentaariks Pasha kiitmine aga ega see polegi oluline.Ma pole ise Pasha käest midagi ostnud, kuid kui tema büroo Alanyas juhuslikult mulle hotelli lähedale jääb ja ma kogemata sinna satun, siis eks mõistliku hinna puhul võtan soovitud teenuse temalt.Ehk siis mul ei ole üldse vahet, kas sobiliku hinna eest müüb mulle soovitud asja Pasha, Abdul või Mustafa.

4
0

Tuul sosistas mulle kõrva, et Abdulhalim Han (ise nimetab end Pashaks) müügiputka on ajalugu.

1
0

Käisime u aasta tagasi ja ostsime oma tripid ka tänavalt suvalisest putkast. Enne tasuks pisut eeltööd teha ja hindadega end kurssi viia. Võtsime laevatripi - uhked mitmekorruselised mootorlaevad. Käisime ka Side linnas ja veerohke kose juures. Saunatripp sai ka võetud.  Kaugemaid trippe oli saadaval küll, kuid putkamees ei soovitanud sest meil oli vaid nädalane sealviibimine. Pikem reis oleks ca 3 päeva võtnud.

0
0

Tere!Kas keegi on käinud Göynük Canyonis ja oskab selle kohta midagi kosta? Ei taha osta ATV-ga ekskursiooni ega raftingut, tahaks minna jalgimatkale (hotellist ~7 km), sest elame Göynüki lähedal Perre la Mer hotellis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased