Reisibüroo Travel Dreams

Tere. Kas keegi on kasutanud selle reisibüroo teenuseid? Oleksin väga tänulik igasuguse info eest. Plaanin selle reisibüroo kaudu minna Taisse.

1
2

Tee parem ise saad tunduvalt odavamalt! Mis hinnaga nad pakkuvad? Kuhu linna, Mis hotell, kas 1-2 nädalat?

1
1

Tere Suulu. Aitäh vastamast. Programm, mida pakuvad, on päris hea, nii mina arvan:) Pakkumisest: Saabumine Bangkoki, transfeer hotelli, linnaekskursioon Bankokis, päikesetõusu tempel, Lamav budda tempel ja Kuninga lossi külastamine, paadidega sõit Bangkoki kanalitel. Lõunasöök. Kalliskivigalerii ja kalliskivi töötlemiskeskuse külastamine. 4. päev Kanchanaburi - Kwai Jõgi. Tuntud ujuva turu Damnoen Saduak külastamine. Sai Jok külastamine, võimalus ujuda. Kohaliku turu külastamine. Sisseregistreerimine uude hotelli, lõunasöök.5. päev Kanchanaburi - Kwai Jõgi, hommikusöök hotellis, sõit elevantide õppimis ja treenimiskeskusesse, kus saab "suhelda" elevantidega, vaadata pilte, mis joonistavad väikesed elevandid ja safari elevantide seljal (lisatasu 700 batt - u.20 EUR) Paadidega sõit, mis on kõige ahvatlevam ja huvitavam punkt selles ekskursioonis (tagasiside eelmistest grupidest). Ahvena maa külastamine, kus saab suhelda ja toita ahvenaid nende harilikus elus. Tiigrite templi külastamine, kus mungad kasvatavad ja hoidavad tiigrid koos teiste loomadega. Lisatasu eest saata suhelda ja pildistada väikeste tiigripojadega (u. 15 EUR) õhtul transfeer Pattayasse ja öö hotellis Golden Sea Pattaya 3BB 6. päev - Transfeer Pattaya - Koh Chang u. 3,5-4 tundi puhkus Koh Changil hotellis Chang Buri Resort and Spa 3 BB superior -1510 EUR. See on kogu pakkumine ja arvestatud meie soovidega. Kuidas tundub?? Kas väga ulmeline summa??

0
0

Unustasin lisada, et reis 15 päeva ja algus Riiast!

0
0

"Ahvena maa külastamine, kus saab suhelda ja toita ahvenaid nende harilikus elus."

LOL - Taisse ahvenaid söötma..?

0
0

Mnjah, Ahvena maa (bassland?)- pole vist eriline reisi nael, aga mine sa tea. Ahvenatega suhtlemiseks soovitaks omast kogemusest Tänassilma jõge- jõgi, mis ühendab Viljandi- ja Võrtsjärve:) Oot, mitu päeva siis kogu reis on, mis maksab 1510 EUR?

2
0

Teate, ilmselt olen sattunud valesse keskkonda, kus osatakse ainult aasida. Palusin infot, mitte muud. Reisin esimest korda Taisse ja mis seal imelikku on, kui infot hangin. Ahhaa-LOL! Jõudu naermises!

0
1

Keskkond on õige ja väike aasimine ei tee paha, kui see on heatahtlik:) Ja Ahvena maa kohta tuleks reisibüroo käest uurida, kas see on ühele põhjamaalasele just parim ekskursioon. Neil on seal kindlasti oma koostööpartner või siis vahendavad mingi reisikorraldaja programmi, kuhu see külastus automaatselt sisse lülitatud. Kordaks küsimust- kui pikk kogu reis on?

0
0

Vabandust Marks66:) Reisi pikkus on 15 päeva ja vahendavad Läti firma reisi. Minu soovid ilusti kenasti sees ja siis veel nende poolsed pakkumised lisaks. Pandi kokku individuaalreis.

0
0

Nipz1, kas selle hinna sees on ka lennupiletid ja mis lennufirmat kasutatakse? Kindlasti uuri põhjalikult välja, mis hotelle pakutakse kõigis neis kohtades ja tee siis ise põhjaliku uurimise, mis kohaga tegu. Nt Chang Buri Resort: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g580110-d636241-Reviews-Chang_Buri_Resort_and_Spa-Ko_Chang_Trat_Province.html. Review´d on nii ja naa, samas tundub seal ikkagi negatiivset olevat. Tais leiab väga mõnusaid guesthous´e või pisikesi boutique hotelle, mis on väga head ja maksavad väga vähe. Ole väga tähelepanelik kindlasti ka Bangkoki majutuse osas, seal on väga palju päris kehvasid kohti.

Bangkoki ekskursiooni ma isiklikult vajalikuks ei peaks. Linna ja selle ilu / valu / võlu naudid Sa kõige rohkem omal käel avastades, kus sul on vaba graafik olla igas templis või palees täpselt nii kaua, kui ise soovid. Üldiselt saab 2 päevaga Bangkokis omal käes liikudes kõik peamised kohad ära vaadatud, ülejäänud aeg kulub niisama nautimisele. Kalliskivigalerii ja tehas - kui ma õigesti aru saan, on tegemist tavalise müügilõksuga. Ise selliseid kohti ei salli, isegi kui ostusurvet väga tugevalt ei avaldata. Need on ikka tavalised turistikad ja reaalsusega pole seal reeglina midagi pistmist. Kuluta see aeg pigem niisama linnas uudistades.

4.päeva tegevustega ei ole ise kursis, pole neid teinud ega oska kommenteerida. Küll aga 5.päeva elevantide osa. Palun uuri, milline see elevantide treenimis- ja õppimiskeskus on. Enamasti on Tais selliste asutuste näol tegemist kohtadega, kus elevante üsna kehvasti koheldakse ja kogu ettevõtmise peamine eesmärk on saada turistilt tema raha - elevant saab aga samal ajal metalltoikaga pähe ja jalgadesse jne. Väga kurb vaatepilt ja positiivset emotsiooni minu meelest saab ainult siis, kui sul puudub empaatiavõime või eelistad silmad kinni pigistada. Samas on Tais olemas ka täieti toredaid kohti, kus elevantidega "tutvust" teha (endale näiteks väga meeldis Elephant Nature Park Chiang Mais: http://www.elephantnaturepark.org/; http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g293917-d601884-Reviews-Elephant_Nature_Park-Chiang_Mai.html). Igal juhul uuri kindlasti selle "keskuse" tausta ja review´sid - vaevalt sa tahad subsideerida oma rahaga elevente väärkohtlevat ettevõtet. Muuhulgas, elevantide seljas sõitmine ei ole elevadile kuigi meeldiv tegevus ja mingit suhtlust teil sel ajal ei toimu. Küll on aga ülimõnus elevante pesta ja neid toita:) (tegime seda nii Tais kui Indias, väga südamlik kogemus).

Paadisõitu kommenteerida ei oska, aga ahvenad tekitavad küll küsimusi. Milleks Sa lähed Taisse ahvenatega suhtlema? Usu mind, Eesti ahvenad on sama toredad ja ma siiralt soovitaks Sul see aeg kulutada pigem Tai kultuuriga tutvumisele kui ahvenatega suhtlemisele.

Hotell Golden Sea Pattaya on Tripadvisoris samuti mitte väga kiitvate review´dega: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293919-d1186755-Reviews-Golden_Sea_Pattaya-Pattaya_Chonburi_Province.html

Ma ei soovitaks võtta ette korraldatud lõuna- ega õhtusööke. Palju parema ettekujutuse kohalikust toidust ja toidukultuurist saad, kui valid ise endale meelepärase menüü ja asukohaga restorane. Tai toit on ülimaitsev! Ja odav ka. Tai on üldse väga odav koht.

Kokkuvõttes, ma siiralt soovitaks Sul osta ise lennupiletid ja panna oma reis ise kokku. Tai on väga turistisõbralik maa ja kui endal natukenegi eeltöö tehtud ja elus hakkama saad, siis saad ka Tais hakkama. Kohalik transport on odav, kuid samas ka mugav. Air Asia lendab igale poole. Parimad majutuskohad on reeglina väikesed (pere)hotellid või guesthouse´id, kuhu firmad sulle iial majutust ei paku. Vaatamisväärsusi on igal juhul parem nautida oma kava järgi, ilma mingi kellegi poolt ettenähtud ajagraafikuta. Kui siiski otsustad valida pakettreisi, siis uuri hoolikalt hotellide ja atraktsioonide tausta. Ma isiklikult ütleks, et 1500 eur on Su kirjeldatu eest paljuvõitu - sõltub muidugi, kui suure osa sellest moodustavad lennupiletid ja mis ajal lähed (jõulud, aastavahetus, lihavõtted ja koolivaheajad kindlasti kalli(ma)d).

Ise just panen kokku jõulude ja aastavahetuse reisi Taisse ja Laosesse. Senised kulud: 600 eur lennupilet Turkish Airlines´iga Kuala Lumpurisse(algus Brüsselist, kus hetkel elan) + 186 eur siselennud (Krabisse, Krabist BKK-sse, Vientianest KL-i) + 77 eur 4 ööd Koh Phi Phi´l (hind inimese kohta kaheses toas) + 56 eur 2 ööd Ayutthayas (sh aastavahetus). Juurde tulevad muidugi viisad, Laose majutus, mis on aga väga odav, ja rongi- ning bussipiletid. Eeduslikult peaks hinnaks kujunema midagi 1300 eur inimese kohta kallil aastavahetuse perioodil (+ muidugi kohapealsed kulud).

Muidugi on see pakett- vs iseseisev reisimine igavene teema:) Aga kui mu 55+ ema nüüd otsustas, et tahab Taisse minna, siis ta ikkagi plaanib minna ise. Natuke pealehakkamist see eeldab, aga mitte midagi ületamatut. Viimati tiirutas ema üksinda 2 nädalat Hispaanias (Granada, Madrid, Malaga jms). Nii et mõtle:)

2
0

nipz1 - ei tahtnud üldse aasida (vabandust kui kedagi solvasin). Ahvenate söötmine Tais tundus lihtsalt nii naljakas. Tõenäoliselt minnakse ikka ahve söötma, ilmselt Lopburisse.

2
0

Aitäh Tip, väga põhjalik ülevaade. Selle hinna sees on kõik, mis eelnevalt loetlesin k.a lennupiletid. Reis on plaanitud veebruaris. Lennufirma on Uzbekistan Airways. Reisi korraldaja on Banita Travel (Läti).

0
0

nipz1, lihtsalt Sulle hinnavõrdluseks. Veebruaris saab 2 nädalaks Riia-Bangkok lennupileteid 500-600 eur ringis (sõltuvalt kuupäevadest, lennufirmast, lennuajast jne). Mulle tunduks Su marsruudi jaoks 1510 ilmselgelt ülepakutud, arvestades, et hotellide tase ei tundu ka just überhea olevat. Ko Changile ei paista küll lende Bangkokist olevat, aga näiteks Krabisse või Phuketi (sobivad erinevate saarte külastamiseks) saab veebruaris AirAsiaga edasi-tagasi ca 70-80 euriga. Ko Changile, kui on kindel soov just sinna minna, peaks saama bussi ja praami kombinatsioniga (aga seda saavad teadjamad paremini kommenteerida). Nn ekskursioone või erinevate parkide külastust on Tais ülilihtne endal korraldada ja hind oleks igal juhul soodsam kui läbi reisibüroo. Sama muidugi ka majutusega. Ehk siis mina, kes ma üldiselt raha peale vihane ei ole, kaaluks tõsiselt, mida selle 1510 euri eest saab. Minu meelest ei saa midagi sellist, mille eest ma oleksin nõus seda raha välja käima:) Tai on ülimõnus, eriti kui seda päriselt nautida, mitte suure grupiga erinevatest paikadest läbi joosta.

0
0

Ma ei kritiseeriks nii väga nipz reisi ega selle hinda, eriti, et see on individuaalreis (mitte suure grupiga erinevatest paikadest läbi jooksmine) ja et arvestatud on just tema huvisid. (Nii paljud söödavad Eestis kusagil ahvenaid!) Kuna ma ise ei naudi grupis mööda vaatamisväärsusi käimist, panen praegu kokku Indoneesia 2-nädalast reisi ja tundub, et 1510 euroga lõpuks välja ei tule, ka aega olen palju kulutanud. Samas olen Pekingis odavamini käinud korraldatud reisil, buss, hotell, restoranid, huvikohad kogu aeg ootamas ja tunnistan, et sain väga heal tasemel väga hea kontsentraadi, ise ei oleks suutnud sellist reisi suurlinnas teostada. Tripadvisoris võib igaüks hotelli kohta arvamust avaldada ilma seal ööbimata (erinevalt näit Booking comist) ja naaberhotelli omanik kasutab seda võimalust ju meelsasti. Tripadvisori osas isiklik kogemus olemas. Soovin nipzile ilusat reisi!

1
0

Aitäh, vanaema, ilusate sõnade ja soovide eest. Palju päikest!

0
0

Kui piletid sooduskampaania ajal osta, saab palju kokku hoida. Käisime eelmise aasta novembris Balil ja Jawa saarel kahenädalasel reisil ja lennud koos hotellidega olid umbes 900 euri inimene. Tallinn Jakarta Tallinn piletid ostsime Lufthansa kampaania ajal 540 euroga ja Indoneesia siselennud Air-Asiaga olid 19-29 eurot lend.( Nagu bussipilet Eestis.) Hotell oli ette broneeritud ainult mõneks ööks. Kohapeal oli valik suur ja reisi kõige luksuslikum öömaja maksis kõige vähem.(Basseiniga villa Balil Sanuris)

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased