Reisikindlustus ja Covid

Tere!

Millist reisikindlustust soovitate praegu soetada? Kindlustus võiks katta: 

1. Kui lend jääb ära, saaks raha tagasi (kõik lennufirmad seda vast ei paku, nt Wizzair)

2. Kui Eestis enne lendu tehtud Covid test näiteks näitab positiivset tulemust (worst case scenario, aga võib ju juhtuda)

Minek Kanaaridele Ryanair+Wizzair.

Aitäh :)

Üks näide: https://www.salva.ee/et/salvast/uudised/reisi-saab-nuudsest-kindlustada-ka-covid-19-vastu.

Üldiselt aga kui soov saada ülevaadet Eesti kindlustusturul saada olevatest erinevatest võimalustest, siis kõige lihtsam on pöörduda mõne kindlustusmaakleri poole. Endal on hea kogemus Kindlustusestiga, nad teevad tavaliselt eri firmasid hõlmava pakkumise koos omapoolse soovitusega ja selgitusega et miks. Lisaks on neil ka kogemused eri kindlustusseltside hüvituspraktikaga - mõnedega on keelulisem, mõnedega lihtsam ning vahel võib olla kindlam pisut rohkem maksta, kui et tõrksa firmaga hiljem kohut käia.

Kindlasti mitte IF Kindlustus.

Tere, viibin Dubais ja neljap öösel tagasi. Oskab keegi öelda, kas tagasitulles nõuti kusagil ka koroona testi? Tulen tagasi Dubai-Frankfurt-Tallinn.

Liisa H

Soovitan sulle Credo Kindlustusmaaklerid OÜ.

Ise olen kasutanud u. 10 a. ja igati rahul. Esita oma soovid ja saad erinevate firmade pakkumised, millest valid meelepärase.

SEE EI OLE REKLAAM JA MINUGA SEOTUD!

Misasi see siis on kui mitte reklaam? Korralikult mõtlev ja majandav inimene valib oma teenused ise, mitte ei kasuta maaklerit. Võta pakkumised ja tingi.

Aga minek eraldi piletitega odavlennufirmadega ümberistumisega riigis, mis on koroonasuletud lockdownis, ei ole ilmselgelt nõrganärvilistele algajatele reisijatele. Arvata võib, et odavlennud on valitud rahakoti kõhnuse pärast, tasub loota, et ootamatuid kulutusi reisil ei tule. Kindlustus ei kata kõiki sündmusi, Covidi tõttu on väga palju välistusi. Need tasub endale selgeks teha.

bdsm, oma üüratute teadmiste ja kogemustega võiksid küsijale konkreetse vastuse anda, milline soovitud parameetritele vastav kindlustus valida.
Korralikult mõtlev ja majandav inimene ei tee kõiki oma teenuseid ise - ta käib aeg-ajalt restoranis, sest tal pole aega ja viitsimist ise võileibu teha, kosmeetikus, sest pole aega või viitsimist ise mökerdada või kingsepa juures, sest ise ei viitsi superliimiga möllata. 

Sama on kindlustusmaakleriga. Nädalane reisikindlustus igasuguste tõrkelisadega maakleri kaudu (nt Iizi) või otse kindlustusandjalt on ca 20€ ja iga korralikult mõtleva ja majandava inimese aeg on piisavalt väärtuslik, et selle kahe euro pärast kümmet kindlustusandjat läbi helistada ja igaühega tingida. Eriti just odavlennufirmadega reisides on hea kindlustus väga oluline ning siin ei maksa koonerdada ning oma tarkusele loota. 

Kui Iizit mainisin, siis neil saab veebis pakkumist küsides valida kohe Covid-19 lisakaitsmega paketid, hind oluliselt ei erine. Kui bdsmiga milleski nõus olen, siis selles, et tingimusi tuleb lugeda, samas on ka siin mõistlik maaklerilt küsida, selle asemel et end peenikeses kirjas jurismist läbi lugeda. Mina teen seda heameelega, amet ka selline, aga mittejurist maksku siis juba kaks eurot rohkem ja saagu healt maaklerilt asjalikku nõu.