reisikorraldaja Travel Dreams, Union Travel, Albamare või Sky Travel

Tere, kas keegi oskab neid reisikorraldajaid kommenteerida? Kõik pakuvad reisi samasse hotelli, hind erineb paari euro võtta.

Need ei ole reisikorraldajad, vaid bürood s.t. vahendajad. Ja nad müüvad sulle ilmselt ühe ja sama reisikorraldaja poolt kokkupandud reisi.

Ahaa. Ehk siis ükskõik kelle kaudu ostan, saan sama reisi (sama kvaliteediga korraldus) tegelikult?

Nende pakkumistes peavad kirjas olema ka reisikorraldajad. Kui on sama korraldaja, siis on reis samadel kuupäevadel ja samasse hotelli täpselt sama. Vahet pole, mis büroost ostad.

Mitte Sky Travel..niipalju räägin isiklikust kogemusest. Rist ja viletsus kuni lõpuni välja.

Sky Travel peaks olema reisikorraldaja. Käisime nende kaudu sügisel Hispaanias. Ei saa kurta, et midagi halvasti oleks olnud. Ainus miinus oli, et Hispaanias kohapealne reisi esindaja ei suutnud kokkulepitud ajaks meile tagasilennu check-in teha ja meile hotelli toimetada. Pidime ikka päris mitmeid kordi talle helistama ja asja uurima. Lend toimus Ryanairi lennuga, seega ei saanud siinne reisikorraldaja tagasilendu ära checkida vaid seda ootasime sealselt koostöö partnerilt. Muidu oli kõik ok.

Sky Traveliga samuti Hispaanias, sügis 2014 ja tagasisõidupiletid olid visatud kõigile kolmele perele, kes meie hotellis, koridori põrandale, kus rahvas pidevalt edasi-tagasi vooris, nii et ime, et ikka kätte saime tagasisõidupiletid:)) Kohapealne "partner" ühel ekskursioonil jättis 75-aastase vanainimese koos kaaslasega lihtsalt maha Barcelonas Sagrada Familia juures, juba pimenes ja ma ei tea, kuidas need inimesed seal pimedas Costa Bravasse tagasi said, nad polnud meiega samas hotellis. Kohapealne leedu nimega "esindaja" nähtavasti töötas "mustalt", sest ühegi vaatamisväärsuse juures tema bussist ei väljunud ega oma nägu näidata tahtnud, lihtsalt ajas inimesed bussist välja, näitas suuna kätte ja käskis nt 45min pärast tagasi olla bussis. ´Mitte ühte minutit ka ei oodatud seda hilinevat vanainimest..
Tallinnas enne reisi Sky Traveliga asju ajada eesti keeles ei saanud, ikka tuli vene keel appi võtta. Nii et kui jagub närvi sellise nõuka-aegse teeninduskultuuriga rinda pista, siis soovitan:))

Saime kah tunda,et mõni büroo on väga nipsakas. Sai käidud hiljuti türgis ja võtsime pakkumise kolmest firmast,kaks neist siin esindatud. Ja ebameeldiva seiga tekitas kõige kallima hinna pakkunud firmat UTA esindav müügiesindaja kes peale viisakat tänamist meiepoolt, hakkas kuidagi imelikult serveerima,et ei soovita odavamaid valida ja eriti economy tuba. Kuid meil reisil käidud ja kõik oli super. Tuba merevaatega ,puhas, hea teenidusega hotell ja oleme super rahul soovitame kõigile Travel Dreamsi!!!! Hea teenindus ning kasutame teinekordki nende teenuseid.