Viimased kommentaarid

Ka Swedbanki kaudu tehtud krediitkaardimakse saime tagasi selle nädala alguses.

Tere! Mina oleksin piisavalt hull:) Laps sai just 12. Mulle saab ka helistada 54613320

Sky Traveliga samuti Hispaanias, sügis 2014 ja tagasisõidupiletid olid visatud kõigile kolmele perele, kes meie hotellis, koridori põrandale, kus rahvas pidevalt edasi-tagasi vooris, nii et ime, et ikka kätte saime tagasisõidupiletid:)) Kohapealne "partner" ühel ekskursioonil jättis 75-aastase vanainimese koos kaaslasega lihtsalt maha Barcelonas Sagrada Familia juures, juba pimenes ja ma ei tea, kuidas need inimesed seal pimedas Costa Bravasse tagasi said, nad polnud meiega samas hotellis. Kohapealne leedu nimega "esindaja" nähtavasti töötas "mustalt", sest ühegi vaatamisväärsuse juures tema bussist ei väljunud ega oma nägu näidata tahtnud, lihtsalt ajas inimesed bussist välja, näitas suuna kätte ja käskis nt 45min pärast tagasi olla bussis. ´Mitte ühte minutit ka ei oodatud seda hilinevat vanainimest..
Tallinnas enne reisi Sky Traveliga asju ajada eesti keeles ei saanud, ikka tuli vene keel appi võtta. Nii et kui jagub närvi sellise nõuka-aegse teeninduskultuuriga rinda pista, siis soovitan:))

Mitte Sky Travel..niipalju räägin isiklikust kogemusest. Rist ja viletsus kuni lõpuni välja.

Meie ikkagi käisime ära sügisesel koolivaheajal ja jäime väga rahule. Ilm oli imeline, vesi oli imeline, läheksin uuesti:)

Ka.s ka sel aastal 15.oktoobril WOW-Traveliga minejaid siin liigub? Meie minemas 12-aastase lapsega ja tore oleks autorendi osas koopereeruda kellegagi..

Kahtlen minagi veel, kas võtta see reis, sest helistasin nende infotelefonil küsimusega liumägedega basseini kasutuse kohta ning sain kummalise klienditeeninduse osaliseks. Kõigepealt öeldi, et ma ei peaks vaatama kuulutuse peatsis olevaid fotosid, need olevat kõigest illustreerivad. Pika veenmise peale nõustuti hotellist uurima, kuidas basseinide kasutusega ikkagi on ja tagasi helistama. Ma igaks juhuks kirjutasin sama küsimuse otse ka hotelli, ent ebameeldiv tunne jäi.