Reisile ümber maailma

Tere. Mina ja mu sõber lähme juba 1 kuu pärast 15 kuuks ümbermaailmareisile. Kuigi me oleme veel Eestis, on meil valminud koduleht, mida me hakkame reisi jooksul pidevalt täiendama - http://www.maailmaturnee.ee/

Seoses sellega on meil palve, et kõik reisihuvilised aitaks meid nõu ja jõuga ning jagaks soovitusi, mis teeks meie rändamise lihtsamaks ja huvitavamaks.

Daniel

Külastasin teie lehte, väga lahe idee! Soovin ägedat ja elamusterikast reisi, jään blogi kindlasti jälgima, loodan, et leiate võimalusi seda stabiilselt täiendada :) Ma ei tea, kas soome keelt räägite ja võibolla olete Madventuresiga kursis, aga 2 soome kutti on sellist seljakotiga ümber maailma reisi teinud juba mitu aastat, nüüd paar viimast aastat on see natuke kommertslikum olnud, eriti see hooaeg, mis nüüd algas (see juba inglise keeles). Idee siis see, et kahekesi nad on ja kaamera on kaasas - filmivad oma reisimist, esimene hooaeg oli neil puhtalt enda finantseeritud ja ses mõttes kõige ehtsam võibolla, samas ei tee raha vabam olemasolu järgnevaid hooaegu halvemaks. Igal juhul, kui te pole veel tutvunud nende tegemistega, siis soovitan väga www.madventures.tv Eelmisel aastal ilmus neil paks reisijuht, et kuidas tulla maailma peal toime, kui loota saab ainult iseendale, häid vihjeid on see raamat täis igal juhul.

Minu eluunistus oleks haagissuvilaga käia ümber maailma paljud kohad läbi, jäädes umbes nii viite, kuute kohta püsima ja kuuks kaheks juhutööd tegema .1. Kas üldse on teoreetiliselt võimalik praamidega ületada mandreid? Kui pole varuks 200 000 per face, ega midagi sellest kaugelegi, kas oleks loll loota neljal leida kohapeal mingeid juhutöid suure majanduslanguse ajal? Võib kõlada lollilt , aga oma eluunistuse nimel võib vähemalt proovi teha. Kui sellega saaks hakkama, et näeks maailma, pidutseks, naudiks mingeid naljakaid tööotsi ja tripiks muretult ja ette teadmata mida, kus, kas ja kellega oleks minu arust midagi ülemõistuse head. Samas tahaks mingit kindlustunnet, et no worries..

Mul tulevad külmavärinad peale kui ma mõtlen haagissuvilaga nö "kolmandas maailmas" reisimise peale. Millega Te seda haagissuvilat veaksite? Buldooseriga?

Transpordi kohta pole midagi keerulist, haagissuvila ja auto ühte 40 jalasesse konteinerisse ja konteiner laevale. Üldjuhul 40 jalase kondi hind jääb 2000 dollari kanti olenemata kaugusest.....

Kohtasin Ingat Penangil. Väga vahva ettevõtmine ja põnevad muljed. Mu enda pika-reisi-plaan sai sellest taas tugeva süsti ja nüüd on isegi esialgne mineku deadline paigas:) Mitte küll veel niipea, aga siiski.

Kokkuvõttes, soovitan lugeda. Väga huvitava inimese kirjutatud huvitava reisi kokkuvõte. Kindlasti ootaksin tulevikus rohkem reisi ja selle seiklusi kirjeldavat tükki:)