Reisipakkumist päikese alla

Tere. Kus oleks veel aasta lõpp soe peale Egiptuse? Plaanime siin väikse pundiga minna ja võtta jõulud ja aastavahetus vastu teistmoodi. 21-22dets sooviks lennukile astuda ja tagasi kodumaal olla 4-5 jaanuariks. Esialgseks hinnapiiranguks paneks 850 euri nägu. Vaatan üle kõik pakkumised ja arutan ka sõbradega läbi. Aitähh

Sellise eelarvega võib sobiva koha leidmine pisut keeruline olla. Lähim koht lisaks Egiptusele kus sel ajal enam-vähem soe on Kanaarid, aga minu kunagine kogemus Gran Canaria'lt oli, et juba novembri lõpul võib ilm suhteliselt piiripealne olla. St. lõunast (kl.12) kuni 3-4-ni oli soe, aga hilisem pärastlõuna (ja varasem ennelõuna) ning õhtu olid juba jahedamad. Seda isegi mitte niivõrd seepärast et temperatuur langes, vaid kuna Gran Canaria oli (erinevalt Tenerifest) üsna tuuline. Aga võimalik ka, et sattus lihtsalt nö vastav aasta. Igal juhul tulime tookord tagasi mitte tugevnenud immunsusega nagu lootsime, vaid hoopis kergelt tõbistena, üks lastest ka veidi tõsisemalt . Mäletan et ka rand oli seetõttu pärastlõunal kohati üsna tühi kuna tugev tuul koos pilvisusega polnud loomulikult just parim rannailm. Tegelikult oli siis isegi hotelli basseini ääres veidi jahedavõitu (mis ei seganud loomulikult lapsi vees olemas koos kõige sellest lõpuks tulenenuga). Aga võib olla sattus tõesti lihtsalt vastav aasta olema kuigi ka kohalikud ütlesid et nüüd talv ja hooaeg tegelikult suuresti läbi.

Tenerifel ilm sel ajal vast veidi parem.

Veidi kaugematest kohtadest veel Emiraadid ja Omaan oleksid variandid, aga need veidi kallimad. Teoorias võib olla ka Eilat.

Muidugi võib veel kaugemale minna (Lõuna-Ameerika näiteks, Kagu-Aasia samuti), aga siis juba veidi suurem eelarve vajalik.

0
0

Sai sellisest kohast pakkumise, tundub kahtlane ja infot väga vähe sellest büroost. https://m.facebook.com/100086128999694/

0
0

Suts hilja on planeerida, et mõistlikke hindu saada. Jõule tasuks vastu võtta kristlikes riikides. Aasias tehakse valgetele mingit butafooriat. Kui eelarve on niivõrd piiratud, siis ehk mõelda, et kas jõulud või uusaasta. Näiteks Lissabonis on mõnus uut aastat vastu võtta. Sooja ca 15c varjus. Saab restoranis õues peesitada. Linnas palju vaadata, aastavahetus näit peaväljakul jne.

0
0

Ma ütleks sama, et veits hilja hakata planeerima. Omalt poolt soovitaksin jälgida nt tjäreborg.fi. Eelmine aasta käisime mehega Rohenemissaartel ja meie viimase hetke pakkumine oli 1360eurot kahele kõik hinnas lennuga Soomest. juurde ostsime lennupiletid Tln-Hel-Tln ja siis oli veel PRC testi raha...aga kindlasti kahele ei kulunud rohkem kui 1600 eurot. Meil oli kõik hinnas paket ja ma julgen väita, et Rohenemissaared AI vs Hurgada AI ...üli suure vehaga. Söök-jook lihtsalt super. Rand - mega.

Kui peaksite sinna minema - võtke ikka AI, muidu suht kallis väljas süüja.

Ilma osas detsembris ei oska midagi öelda. Meie käisime jaanuaris ja oli OK. ca 25 ja päike. Eks ookeani saartega vist peab arvestama, et ilm võib muutlik olla.

head otsimist :)

2
0

Ükskõik, mis otsustad, aga ära maksa midagi Facebookis 2 laigi ja 4 jälgijaga "reisifirmale".

9
0

Praegu paras aeg valida kohta järgmiseks aastavahetuseks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased