Reisivideod Horvaatiast ja mitte ainult

Kõigile tripikatele,tere!

Mul on Horvaatiasse reisijatele väike üleskutse.

On ju nii,et alati enne reisi otsime kõikvõimalikest kanalitest resisihtkoha ja marsruudi kohta infot. YouTube on üks suurim otsingukoht sellise info saamiseks. Teeb,aga, murelikuks,et eestikeelseid reisivideoid meeliskohtadest seal praktiliselt polegi.

Mind ja kindlasti mitte ainult mind, huvitaks väga reisivideod Horvaatiast. Eks neid Horvaatia videopostitusi on YouTubes küllalt,kuid soov oleks kuulda ja näha just eestlastest reisiate salvestisi.

Huvitaks absoluutselt kõik-alates minekust koduukselt,riikidest läbisõidud (arvamused selle kohta) , soovitused jne. Arvan,et Eesti reisija oleks tänulik,kui sellised videoblogid ilmuksid.

Ei taha muidugi kohe ära ehmatada tulevasi tegijaid- kuid,üks soovitus ikkagi oleks.

Arvan,et ma pole üksi,kellele ei meeldi see,et taolistes on palju möödalaskmisi. Üks suurimatest on oma näoprofiili näitamine enamuses osas kogu ülesvõetavas materjalis.See on väga häiriv ja peletab pigem vaatajaid.

Ärge olge laisad,kel kaamerakogemusi ja jutusoont. Väga ootaks selliseid videod. Või,mis arvate?

Head avastamist,ja meeldivat suve nautimist kõigile tripikatele!

Tee algus lahti, kui nii suur huvi on.

Aitäh soovitamast! Ma ikka loodan,et on minust nooremaid ja hakkajamaid.

Aga, ma palun ette vabandust,et pealkirjaga veidi eksitasin. Eks pea kõik,kes avasid, lootsid näha neid videod...,nii ka sina, päike12.

Eks ma tean,et Eesti noorsugu, ei hooli sellistest asjadest. Vähe,on neid,kes naudivad Horvaatia ilu ja soovivad seda teistegagi jagada. Suurem osa kaifivad vaid õlleuima ja öiset kräu.

Tean küllalt selliseid tegelasi,kes reisilt tulles ei tea selle kohta muud ,kui vaid,umbkaudu öelda mitu õlut sai libistatud...

Õnneks on Horvaatia piisavalt suur ja meie ei ole selliste otsa sattunud. Oleme endale leidnud imelise koha väikeses ranniku külas ja sinna läbustajad ei jõua. Enamus kes lennukiga lähevad jäävadki sinna suurlinnade ümbrusse. Ja parem jäägugi sinna. Videosi oleks küll aga need vaja kuidagi kokku monteerida. Läheb veel aega;)

 Aga mis vahe on eestlase ja soomlase videopostituse vahel, kui mõlemal on subtiitrid olemas? Youtube ei anna küll infot aga kindlasti on seal Horvaatia kohta kümneid tuhandeid videoklippe erinevatest vaatenurkadest ja kohtadest.                   

 Puhtalt isiklik arvamus on, et aina vähemaks jääb kohti, kust video/fotomaterjali ei leidu ning kust Google StreetView kaamera läbi sõitnud ei ole. Sellest tulenevalt satuvad ka suuremad rahvamassid kohtadesse, mis enne olid mõnusalt vaiksed ja hubased.

 Õlleuim ja öine kräu vist käivad suuremate linnadega kaasas nagu Zagreb, Zadar, Split jt.