rendiauto saadavus Kreetal septembris 2021.a.

Kas keegi on kursis, kuidas praegu Kreetal rendiautode saadavusega lood on. Pean silmas odavat väikest rendiautot. Kas on mõistlikum neti teel ette tellida? 

Juulis oli lugu selline, et nõudlus ületas pakkumise ja hinnad olid ka muidugi taevas, mis oli minu jaoks esmakordne kogemus. Varasemalt oli tänavalt vabalt rendikaid võtta, seekord oli teisiti.

Meie rentisime kaheks päevaks Suzuki Vitara JK rendist Agia Pelagiast. Eelmine õhtu panime kinni ja hommikuks saime. Rent koos kindlustusega 160euri 2 päeva.

0
0

Ma pole varem reisil autot rentinud, aga nüüd Kreetal plaanin. 

Kas renidauto antakse mulle koos täidetid paagiga? Kas see ööpäeva rendihind on koos kütusega või tuleb mul auto tagastades ka bensiinipaak uuesti täita?

0
0

@Hyljatud, see sõltub rendifirmast e loe tingimused läbi. Enamasti on ikka full-full tingimus e saad ja tagastad täis paagiga.

0
0

Olukorda Kreetal ei tea, kuid soovitan ette broneerida. Üldine olukord paistab olevat selline, et rahval raha käes ja tehakse palju hilised puhkuseid.

0
0

Saadavus tippajal jah nigel ja ise olen olen alati netiteel ette broneerinud, aga iga kord ikka mõtlen, et miks? Iga nurga peal on rendiauto firmad ja peaks hõlpsasti leidma. Kuigi ka nüüd kui lähen, siis on juba ette broneeritud, aga vist lihtsalt sellepärast, et olen harjunud ühest ja samast kohast võtma. Mul küll hinnaklass natuke teine kui siin eespool kommenteerijal- 19 päeva tuttuus Kia Stonic kokku 650€.

0
0

Don_Gato - üldiselt ei ole Kreeta puhul tõesti oluliselt vahet, kas broneerida ette aga hetkel on paljudes kohtades totaalne rendiautode defitsiit. Ette broneerimata maksadki 80 eurot päev.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased