Rhodose hotellid AI

Tere, palun soovitage häid hotelle Rhodosel, liivarannas, kõik hinnas teenindusega. Otsin pensionäridest vanematele head puhkusevarianti. Tänan ette.

Miks kalli raha eest igavas hotellirestoranis nädal aega järjest samu toite süüa peaks hea puhkusevariant olema? Umbkeelsed vene turistid on selliste pakkumiste põhiline sihtgrupp.Rhodose (ja üldse Kreeka saarte) võlu on väiksed tavernad, kust saab odava hinna eest väga maitsvaid ja autentseid sööke.Jäta AI nõue välja ja avardad võimalusi märgatavalt.

2
3

Vanemad inimesed on suht umbkeelsed ja neil on hea pakettreisiga otse Rhodosele lennata, transfeer hotelli ja kõik hinnas. Lisaks veel reisisaatja käepärast, kui midagi oma keeles küsida vaja. Pole need hinnad seal tavernates enam midagi nii odavad. Valiksin hotelli Faliraki või Kolymbia ranna äärde.

3
0

Käisime mai lõpus Rhodosel. Hotell oli Kolymbia linnas mägede vahel. Suht saare keskel, paremal pool kallast, kus tuulevaiksem. Mõnus väike linn, kus kõik olemas mis vaja. Poed, söögikohad, baarid. Kiviklibune rand, kohe kõrval väike liivane rand ja paar km eemal (sinna viisid tasuta bussid) superilus liivane Tsampika rand. Kõrval oleva Tsampika mäe otsast avanes imeline vaade. Sinna saab autoga, meie läksime jala (oligi päevane retk). Lähedal on 7 allikat (Seven springs/epta piges) ja liblikateorg. 5 km teisele poole asub liivane Afandou rand. Selle kõrval koobaste ja vee poolt ümmarguseks lihvitud kividega rand. Traganou beach. See oli küll midagi imelist. Vesi oli üliselge. Algul ei suutnud otsustada kas võtta hotell Rhodose pealinna(ainult hommikusöögiga) või siis eemale. Valik osutus heaks. Rhodose linn on küll ilus, aga liiga kärarohke ja palju inimesi. Kõik hinnas tuli soodsam ja ega rohkem väga ei kulunudki raha. Mõned veepudelid, jäätised ja nipetnäpet. Hotelliks oli Anavadia 3 tärni, asus linnaääres. Kõik hinnas, transfeeriga. 470 € nägu. Hotelliga jäin rahule, 3 tärni kohta ei saa nuriseda. Söögivalik hea ja maitsev, oli kõike.  Kokteile joo palju tahad, hommikust õhtuni. Hommiku ja lõunasöögi vahel tehti gyrost, see siis kebab pita saia vahel. Basseiniala mõnus, mõnel õhtul esines bänd, tuba koristati igapäev.  Basseini kõrval baariala, kus lasti muusikat ja sai kokteile tellida. Lapsi suht vähe. Pigem täiskasvanud ja teismelised. Tripadvisoris kehvad kommentaarid. Algul pabistasin, kui neid kommentaare lugesin. Aga jäime rahule.  Valikus oli ka kõrval olev hotell Marianna Palace. Võtsin paketi Top10 reisipakkumised. Lennufirmaks oli Aegean Airlines, ühe ümberistumisega Ateenas. Korralik suur lennuk, pardal olid kõik eestlased, kes siis läksid Ateenast edasi Kreetale, Santorinile jne.Lühemal lennul 1 tund pakuti juua (mahlad,karastusjoogid,kohvi) ja snäkki, pikemal 3 tundi sai korralikult süüa (pasta, salat, soe kukkel, või, määrdejuust, shokolaad) ja juua (ka õlut ja veini). Enne õhkutõusu pakuti karamellikommi. Kõik oli super. Tavaliselt nendes paketireisides on lennufirmaks Smartlynx, mis tihti hilineb ja söögist võid ainult unistada, isegi kohvi ega juua ei pakuta. Rhodose puhul kõik hinnas on hea valik. Ei pea ise millegi pärast muretsema ja igapäev pead  vaevama sellega mida ja kus süüa. Rendi auto saime ka hotellist. Fiat 500 2 päeva 70 € täiskindlustusega. Faliraki (sõbranna käis seal) pidi ka mõnus koht olema, suurem kui Kolymbia ja lähemal Rhodose linnale. 

1
0

Käisime 2016 juuni sellises hotellis nagu Kolymbia Sun - asus Kolymbia kesklinnas, peaaegu mere ääres. Ma ei tea kuidas seal hetkel hinnad aga siis oli 5le inimesele ööimine kõik hinnas 7 ööd 756€ - hommikusöök oli koguaeg suht sarnane, klassikaline aga lõunasöök tehti õues ja iga päev oli erinev + õhtusöök oli supper ja IGA õhtu omanik isiklikult jagas ise tehtud suppi ja suhtles külalistega ja iga õhtu oli uus teema ja nende päevade jooksul kordagi ei kordunud ehk toit oli väga erinev. Vaatasin Booking.com ja tagasiside 9,1 mis on ju supper!

1
0

Käisime 2018 juunis Rhodosel.   Küsi korraldajalt Elli ranna äärde hotell kui Rhodose linna on soov jääda. Vaiksem tuultest Rannaäär oli ilusaid hotelle täis.   Mõnus imelises vanalinnas jalutada, laevakruiis teha, akvaariumi külastada - kõik  jalutuskäigu lähedal  ning vaatamist omajagu. Vanemale inimesele tasasem maastik ka :-)  .  Ise olime  teisel pool Rhodose linna -  oli väga läänetuulte käes ja noorte  peotänav rõkkas muusikast ööst hommikuni, kui uuesti peaks minema siis Elli rannaäärne piirkond.

1
0

Septembri lõpus olen olnud hotellis nimega The Sun Palace. Sai võetud, et ära proovida AI ja laste värk. Eks ta üks paras kolhoos oli. Kui sulle meeldib AI kontseptsioon suurtes hotellides, siis ma pigem soovitaks minna.Positiivse poole pealt peab ära märkima, et söök oli iga päev suht vaheldusrikas, lastele tehti showd (algas küll liiga hilja (ca 22 paiku) 4-aastase jaoks) ja norm rand oli 5 min jalutuskäigu kaugusel.Negatiivne oli see, et neiberhuud septembri lõpus oli suht igav, suitsetamine igal pool oli tolereeritud (ka. lasteshow ajal kõikides laudades) ja baaris pakutavad kokteilid olid paras haltuura e vorbiti kokku odavatest siirupitest.Suitsetamine tundus, et häiris ainult meid, kes me oleme puhta õhuga sarnastes kohtades harjunud. Kokteilide osas oli soov lihtsalt libistada mõnda head ja kvaliteetset gini/viskit, kui "hullud" lõunamaalased bingot mängisid, aga seda võimalust isegi polnud.Reaalselt sai igapäevaselt käidud rendiautoga ümberkaudsetes randedes, mis tundus parem variant olevat, kui kohapeal bassu ääres istuda.

0
0

Oma kirjas mainisin, et otsin mitte endale, vaid pensionäridest vanematele. Tundub, et osa kommenteerijatest ei pannud seda tähelegi. Kuna nendel liigesed haiged, siis igasugused matkamised ja pikad jalutuskäigud äärmiselt raskendatud.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased