Rhodose ilm ja vesi

On tekkinud väike plaan aprilli lõpus Rhodosele minna, aga tahaks teadjamatelt küsida, kas põhjamaalasel on lootust sel ajal natuke päikese jumet ka peale saada ja kas Vahemeri ujumist ka kannatab?

Ise siis mõtlen, et kui juba praegu Horvaatias +18 on, siis aprilli lõpp peaks Vahemere ääres meiesugustele põhjamaalastele juba täitsa mõnus soe olema... Või ma eksin?

on üksjagu, aga cattsi postitus on keeleliselt niivõrd korrektne, et võiks kasutada näidisena! Lisan ilmalingi Sulle: http://estonian.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=rhodos

Suur tänu sulle hbert, ilma osas nüüd pilt selge, aga vesi on endiselt selgusetu. Kuid pole hullu, küll selle ka selgeks saan :)

Teemasid on tõesti palju, aga enamus käsitlevad ikka seda tipphooaega seal ja selliseid, kes aprillis sealkandis ujuda tahavad, ei paista just eriti olevat. Eks ma lähen proovin ära, siis tean teinekord targem olla ja teistele nõu anda ;)

Ka mina plaanin aprillis Rhodosele minna ja oli sama küss, et milline ilm olla võiks.. mõistan, et ilmselt väga kuum veel pole, kuid päikest ikka tahaks. Millal sa täpsemalt minna plaanid ja mismoodi? Eestist veel reise ei tehta ju. Ise plaanin finnmatkat-ega minna.

http://www.rhodes-hotel.com/rhodes_travel_information.htm

märts 16 aprill 17 mai 18 juuni 20 juuli 24 august 25 september 24 oktoober 21

Plaanime mehega täitsa aprilli lõpus minna, 29.04 või oli see 27.04. Horizoni esimene reis väljub 29.04 ja Novatoursi oma jäi ka sinna kanti kuskil. Märtsis ostes, saad Novatoursist veel 25% alla ka. Ma läheks heameelega hiljem kui juba täitsa soe ja mõnus on, aga suve keskel sündiv laps lihtsalt ei võimalda seda :) Ei julge ise enam hiljem riskida.

Meil oli plaan 20 aprilli kanti minna Soome kaudu (on päris soodsad pakkumised), aga ära ostnud veel pole, et uurin siis eesti kaudu minekuid ikka ka veel. Kahjuks ise ka ei saa hiljem minna (kuigi siis oleks soojem), sest ülikoolis sess ja lõpetamine ees, nii et aprilli lõpp on suht viimane tärmin :-)

Tere Selline küsimus on , et kas on mõtekas minna Rhodosele oktoobri lõpus , et kuidas ilmad seal sellel ajal oń?

Üle-eelmisel aastal käisime oktoobri keskpaigas (18-25.oktoober). Siis oli küll ilm superhea. Kõik päevad soojad ja päikesepaistelised. Sooja 25-30 kraadi. Ja mis peamine-vähe turiste ja seega autorendi ja muud hinnad kordi odavamad kui tippajal. Aga aastad ei ole vennad. Uuri mingit pikemat ilmaprognoosi ja siis näed.

http://www.accuweather.com/en-us/gr/dodekanisos/rodhos/forecast2.aspx

Siin näitab küll väga ok ilma. Sama prognoos oli ka meie reisi ajaks, aga kohapeal ikkagi oluliselt soojem.