Riia lennujaamast Eestisse peale kella 20:00

Tere, küsin lugejatelt, ehk keegi oskab nõu anda:

Jõuan Riia lennujaama Ryanairiga kella 20ks (kõik lennud Milaanost jõuavad Riiga kella 20ks). Küsimus on: mis firma läbi saada/leida transporti Eesti poole tulemiseks- ükskõik kas Valga või Pärnu poole. Kas on kellelgi kogemusi olnud? Või on hoopiski parem Riiga ööseks jääda? Olen otsinud erinevaid bussifirmasid, kuid viimane buss väljub kell 19:00....mitte hiljem.

Äitah!

Tallinn ei sobi? Mina jõudsin lennukiga Riia lennujaama kl ~22, läksin lennujaama juurest bussi peale ja sõitsin sellega bussijaama. Ootasin seal Riia-Tallinn bussi mingi 1-1,5h (ei mäleta, kas peatus näiteks Pärnus või mujal) , aga igastahes jõudsin ma Tallinnasse. Vaata näiteks http://eurolines.ee/ ,samas peaks saama ka lennukiga vaata www.airbaltic.com.

peaks bussijamast kell 23,40 TALLINA poole minema

... asub Valgast u 50 km, lõuna-eestlastel on sinna vastu minek ka üks variant, mida hiliste saabumisaegade puhul pruukida. Peale kaheksat õhtul peaks veel 2 bussi Valmierasse minema. https://www.bezrindas.lv/index2.php

eurolinesi buss kuhugi poole on kella 2 ajal. Otsin ehk veel, Äkki leian eurolinesist midagi..siiamaani otsisin sõidualgust otse riia lennujaamast... Samas...kui kaugel see lennujaam bussijaamast on?

Kuna ma elangi päris piiri lähedal (30km valgast), oleks ehk mõtekam kohalike bussidega seigelda...? Kuidas Lätis bussipiletitega on- kas saab ka kaardiga maksta või peab sularaha olema (mõtlen just selle peale, kuna ma ei usu, et mul jääb valuutavahetuseks aega..)

ehk keegi teab, kuidas läti keeles bussijaam on ja lennujaam?

bussijaam on autoosta igatahes, aga ega siis lätlane nii ohmakas ka pole et bus stationist ja airportist aru ei saaks

ma mõtlesin just internetist otsimise peale, mitte nendega suhtlemiseks ^_^ ja et ise ka paremini aru saaks, kuhu mida otsin.

2 hilist bussi läheb bussijaamast Eestisse,just käisin.Sel kellaajal peaks olema pilet Internetist kotis,kassad on kinni.Ja öine buss (poole 2 paiku) tuleb Leedust,sinna ei pruugi ilma piletita peale saada,alati jama.Ja sinna peale pole kirjutatud Eurolines,vaid miskit muud,vaid pileti saad sellest firmast. Võid ka 1 lati eest Riia bussijaamas ööbida,sealt lähedalt saad hommikuse Riia-Valga rongi peale. Lennujaamast läheb 22 buss bussijaama,umbes pool tundi,pileti jaoks vajad latte. Passisime suvel niikaua lennujaamas pagasit,et pidime taksoga bussijaama sõitma. Riia kesklinn on hostel eid täis,jaluta ja saad koha.

aitäh, ma olen vaadanud neid bussiaegasid, kuid Pärnu jääb Võrust veitsa kaugele, eriti keset ööd :D Eks ma mõtle, mida teha..ööseks Riiga jäämine tundub raharaiskamisena,sest kodu on vähem kui 200km kaugusel..