Rooma

Nonii. Mul ja mu vennal on plaan minna mai lõpus (täpsemalt 26-31 mai) Rooma. Reisi kulminatsiooniks oleks seal 27.mail toimuv Meistrite Liiga finaalmäng. Kuna see oleks minu jaoks esimene kord Roomat külastada, siis otsustasime, et teeme reisi veidi pikemaks ja vaatame linnas nädala jooksul rahulikult ringi.

Seoses reisiga on mul kogunenud aga meeletult küsimusi. Neist mõnedele loodan siit ka vastuse saada. Kui palju maksavad keskmiselt hostelid Rooma kesklinnas? Olen erinevatelt lehekülgedelt uurinud ja saanud keskmiseks hinnaks umbes 25 EURi. Täpselt pole aga aru saanud sellest, et kas tegemist on toa hinnaga või ühe inimese hinnaga? Tasub veel ära märkida, et oleksime valmis ööbima ka tõeliselt spartalikes tingimustes, peaasi, et odav on ;)

Ja üks küsimus on veel. Kust kaudu saaks näiteks ühendust Roomas elavate eestlastega? Ehk oleks keegi isegi nii kena, et oleks meile nõus öömaja pakkuna. Kasvõi mõnel ööl (kokku 6 ööd).

sellisel lehel nagu victoriasteps.com. Selle leiad ka trip.ee-st kommertsteadete alt.

Üldjuhul on hostelites hind voodikoha kohta ja hotellides toa kohta.

Kuna siin foorumis reklaami teha ei saa, siis võta ühendust inimesega aadressil ............ Ta on eestlane ja elab juba ligi 8 aastat Roomas ning saab teile nii öömaja kui ka muud väga huvitavat infot pakkuda. (Käsi südamele- ta on usaldusväärne inimene. Tal on ka kodulehekülg, mida ma siia kirjutada ei saa, aga mille ta ise võib sulle anda :D) Kõike paremat! Mari-Liis . .

Punktiiri asemel olev meiliaadress kuulub kohapeal kommertsteenuseid pakkuvale isikule ja vastavalt trip.ee reeglitele ei kuulu foorumis reklaamimisele.

Samas võid mulle ka kirjutada: ............. Ma vastan vast kiiremini, kuna Ulve siblib koguaeg ringi ja ei saa koguaeg netti

Punktiiri asemel olev meiliaadress kuulub kommertsteenuseid pakkuvale isikule ja vastavalt trip.ee reeglitele ei kuulu foorumis reklaamimisele.

Tänud meiliaadressi eest! Kirjutasin talle ja eks siis lähiajal selgub, mis võimalused on.