Roomas Terravision

Oskab keegi öelda, kas Roomas Terravisioni buss viib Terminist Ciampino lennujaama? Ja kas see firma veel töötab?
Inglismaal aasta algul ostsime läbi neti piletid ette Terravisioni bussi peale, et saaksime lennujaamast edasi aga koha peal selgus, et see firma ei sõidagi enam, sellest on ka mu küsimus tingitud:)
Ette tänades:)

Kui ka sõidab veel, siis pane tähele, et etteostetud piletiga Terminisse saabudes tuleb veel käia jaamas sees seda registreerimas, et konkreetsele reisile pääseda, ja sel juhul kehtib kes ees, see mees printsiip. Ehk meie oleksime lennukist maha jäänud, kui poleks juhuslikult teise firma bussi samal ajal läinud, millele viimasel hetkel piletid saime osta (ja oma Terravisioni omad kasutamata jätta).

Just eile sai Roomast tuldud ja ka ise etteostetud piletiga lennuajaamast ja lennujaama sõidetud. Pole vaja mingit eelregistreerimist ja esmalt saavad ikka vastavale bussile pileti eelmüügist ostnud! Vaja on vaid esitada prinditud pilet . Siginat -saginat on kohapeal palju ,kuid rahu, kõik toimib.
Head reisi!

To ppp:
Kas te lendasitegi Rooma ja siis ka kohe ostsite lennujaama tagasisõidupileti ära?
Kuna me lõpetame oma tripi Roomas ja enne lennujaama ei jõua, kui tagasisõites, siis kas on mõtekas netist bussipilet ära osta või müüakse neid ka rongijaamades?

Ostsime kodus interneti teel piletid ära ja printisime välja.Näha oli ,et osadel oli ka rongijaamast ostetud pilet näpus.Lennujaamast linna sõitsime netist valitud bussist varasemaga,polnud probleemi.Tagasi lennujaama , selle bussiga ,millele pileti netist ostsime.

Kui hakkab tekkima hirm lennust mahajäämise kohta, siis minge tülitage "reisisaatjaid", kes pileteid kontrollivad. Meile naeratati, öeldi, et isegi ülejärgmise bussiga jõuad ja ära paanitse. Samas hoolitseti selle eest, et me järgmisele bussile saaksime. Pead ei anna, kas see nüüd Terravision oli, aga nad käituvad seal kõik suht sama skeemi järgi.