Ryanair

Tere, tahtsin täna siis osta lennukipileteid ja oh sa imet seal näitab et sõit on 0.- eeki ja tax/fees läheb ainult ja edasi-tagasi oleks see 14 latti. kas tegemist on mingi kampaaniaga? teab keegi?

Ja ongi mingi hull ale Ryanairil. Näiteks Riia-London-Riia mai alguses koos maksudega 25 latti.

oi olgu. siis tean,et tegemist ei ole mingit sorti eksitusega.

Soovitaks neil, kes ühistranspordiga Riiga lähevad, vaadata et hommikuse bussiga ikka lennule jõuaks (Ryanair on teinud muutusi sõidugraafikutes).

Kas kellelgi on kogemust? Tallinnast varahommikul väljuv Luxekspress jõuab Riia lennujaama kell 10.30. Kell 11.30 väljub Ryanairi lend Charleroisse Belgias. Kas kellelgi on kogemust, et kas on piisalt aega lennule jõudmiseks. Pagasit kaasas pole.

Kui buss hiljaks ei jää ja äraantavat pagasit ei ole siis pole probleemi. Jaanuaris sõitsin ka Luxexpressiga kuid lubatud lennujaama asemel sõitis see hoopis bussijaama. Seal tuli ümber istuda mikrobussi peale mis sõitis edasi lennujaama. Bussijaamast oli sinna u. 20-30 minutit sõitu. Luxexpress jäi veel pool tundi hiljaks kuna teeolud olid viletsad.

Riia lennujaama turvakontroll võib olla ootamatult uimane ja/või kiuslik. Isiklik rekord on 45 minutit sabasseismist.

Riia lennujaamast Ryaniga sõitnud kolmel suunal ilma äraantava pagasita - probleemi ja pidurivabalt.Tõsi, busside saabumise kohta ei oska öelda, olen masina jätnud lähedal asuvatesse parklatesse.