trip-krainetrip-ukraine-dark
Ryanair

Ma vaatasin Ryanairi pakkumisi ja peaks ütlema et see on veits kahtlane mis toimub. Miks see nii odav on? Kas seda võib tõsiselt võtta? Just see tekitas kahtlust et tagasi sõidupilet ei maksnud mitte midagi, ainult maksud oli pandud 0.- otsa Mis jama on?? :D Kuskil on ju mingi konks sees....?

Konks puudub... Lihtsalt arvesta, et lennuk võib maanduda x-küla lennuväljale.

arvesta, et tegemist võib olla õhus ümberistumisega.

märtsis Londonist Sevillasse ja ausalt öeldes jättis nt. võrreldes Easyjetiga kehvema mulje...lennukid ise on ok (arvestades hinnaklassi), aga teenindus oli kehvem(nt jõudsime kogemata praktiliselt esimesena check -ini, aga pidevalt võeti keegi vahele ja lõpuks olime viimased (ootasime seal sabas tund aega kindlasti, mis pole minu arvates normaalne) ..hindadest nii palju, et ise ostsin ka mingid 9 naelased piletid, aga koos kõikvõimalike lisadega tuli ikka mingi 1000 kr :), mis iseenesest ongi ju väga odav, aga ikkagi sõidan edaspidi pigem Easyjetiga :)

See pikk ootamine ja teiste vahelevõtmine oli ilmselt põhjustatud sellest, et osad reisijad olid lisana maksnud veel ka esimeseste seas pardale pääsemise eest. See seletaks asja, juhul kui sul ei olnud seda makset tehtud. Aga tund aega on ikkagi suhteliselt pikk aeg jah. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Läbisin hiljuti just Ryanairiga neli otsa Riia - Frank-Hahn - Fes - Marrakech - Fran-Hahn - Riia. Süsteem on selline pealeminekul. Tavaliselt on kohe neil püsti silt, mis nõuab kahe saba tekitamist: Priority(need kes on maksnud mõne raha rohkem, et varem saada)ühele poole silti ja tavaline pilet teisele poole silti. Ja moodustubki kaks järjekorda. Hea oleks varem kohale jõuda.Kui peale laskmine algab lastakse Priority enne läbi ja siis alles tavajärjekord. Priorityt oli nii paarkümmend inimest alati. Ja siis kehtib põhimõte: kel kiiremad jalad, see varem peal ja rohkem kohti valida. Ise avastasin head kohad lennuki tiivade kohal, kus on avarii väljapääsud. Seal nõutakse kogu aeg et inglise keelt peab oskama ja alla 18 aastane ei tohi olla. Seega need kohad suht vabad - saab oma seltskonna kokku hoida. Kui Priorityga hilined langed kõigi teistega samasse seisu. No tundi aega sabas ei seisnud. Sabad moodustusid alles siis kui kontrollijad stjuardessid saabusid. Võib olla nii veerand tundi oli ootamist. Muidu oli lennuk OK ja teenindajad ka OK.Olin rahul

Jah nii lihtne see ongi! Ise sõitsin Latvia (riga international) -- Germany (Düsseldorf weeze) 0 euriga ja mitte mingeid maksegi ei läinud peale... seega tasuta! ja järgmine päev sealt samast Dusseldorf Weeze lennujaamast Spaini (Malagasse) 15 euri. Väga odav! Liiga odav, et tõsi olla.. kuid see on tõsi! Keegi ütles siin, et pead arvestama, et lennuk maandub kuskile külakolkasse. Väga õige! Weeze lennujaam on "eikusagil" ..nagu tõsiselt.. lähim linn oli 5 km kaugusel vist. Kuna me majutust ka kuskile ei leidnud pidime 26 tundi lennujaamas passima... See oli natuke jama, aga elasime üle :)