Ryanair alustamas Tallinn-Berliin lende

Äripäevas artikkel, et justkui algavad lennud juba aprillist. 

https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2019/01/04/ryanair-avab-tallinnaberliini-lennuliini
Korraks nägin broneerimissüsteemis isegi, nüüd jälle kadunud. Ryanairi pressiteadet seni pole . Kui saab teoks, on tore.

Tahavad EasyJeti ja Balti õhuga hinnakaklust?

Reisijatel aeg plaane tegema hakata (mitte et väga odavaid hindu ka seni poleks olnud). Berliin ikka üle prahi koht endiselt. 
Easyt see ehk nii ei mõjuta, aga AirBalticu otselennud panevad nad küll surve alla. Muidugi, kui neil on inimlikku lennuplaani pakkuda. Ja kui Schõnefeldist edasi minevad lennud peaks ajaliselt klappima, siis väga hea uudis. 

Nüüd on lennud jälle müügis - periood 2. aprill kuni 26. oktoober T,N,L. Õnneks ei ole lennugraafik hull ja lennuajad pole kõigil päevadel samad. Seega saab kombineerida teiste lendudega.

Kahjuks lennugraafik vilets, vähemalt nädalavahetuse reisi kontekstis. AB pole seni väga heade hindadega silma paistnud, samas on nende lennugraafik olnud parim. Novembris sai AB-ga Berliinis käidud ja suvel läheks hea meelega tagasi, aga Ryanair on graafiku tõttu välistatud. 

Edit: mul näitab lende ainult T ja N. 
T 20:30 - 21:30 tuleb ilmselt odavamaks, kui N,L 14:30-15:30
Päris tihedaks lähevad Belriini otselennud suvekuudeks :P

jaanuar-märts
airBaltic - E,K,R,P
Easyjet - N,P

aprill-mai
airBaltic - E,K,R,P
Easyjet - N,P
Ryanair - T,N,L

juuni-oktoober
airBaltic - E,T,K,N,R,P
Easyjet - N,P
Ryanair - T,N,L 

Endal oli just vaja aprilli lõppu ülipika nädalavahetuse (N-T) pileteid Berliini ja need Ryanairi lennud on mulle ideaalsed, seega bronn tehtud. 60 eur koos priority ja 2 käsipagasiühikuga. Superlux :)

Täitsa olemas kodulehel Teisipäev, Neljapäev, Laupäev. Hind 30-40 EUR.


Samas nädalavahetuse külastuseks ei sobi, ei Tallinn-Berliin, ega Berliin-Tallinn suunal. Selle jaoks endiselt Air Baltic ja Easyjet.

Uudis on igatahes hea ka nädalavahetuse veetmise huvilistele, sest nii Easy kui AirBaltic peavad mingil määral hindu langetama.

Nojah, nüüd pakub AirBaltic Tallinn-Berliini lende alates 29€ suund. Alla 45-49€ seda otsa nendega varem ei saanud. Konkurents on tore, aga loodetavasti ei viska Easy ega AirBaltic liiga ruttu valget rätikut ringi.

see airbalticu 29€ ühesuuna TLL-TXL ja 68€ TLL-TXL-TLL hind on nende tavaline BIG SALE pakkumine, mida on tihti ka varem olnd. Iseasi on, et kui palju sellise hinnaga neid kohti saada on. enda kogemus näitab, et üldiselt suht napilt.

Võimalik jah, et on ka varem nende hindadega kampaaniaid onud. Ma lähtusin oma kogemusest konkreetsete lendude otsimisel selliste hindadega. Mäletan, et kui olen proovinud Air Balticu kampaaniast varem midagi osta, siis reaalselt alla 45€ suund TLL-TXL ei leidnud. Nüüd just vaatasin mais vajalikke päevi ja 29€ suund mitmeteks päevadeks saadaval.  Eks nad varem kasutasid seda 29€hinda peibutuseks, nüüd peavad ka reaalselt selle hinnaga kohti müüma.

eks airbalticu lennugraafik Tallinna ja Berliini vahel on ka tihedamaks läind. vaid aasta-paar tagasi oli kõigest 2-3 otselendu nädalas. praegu juba püsivalt 4 ja alates juunist juba 6 ...seega loogiline on, et ka rohkem neid soodsaid pileteid rohkematel päevadel saada on. miinuspooleks minu jaoks see, et nüüd on püsivalt sellele liinile pandud kitsuke Dash8 lennukitüüp, mitte enam natuke mugavam ja kiirem B737. ja uusi A220 pole vist mõtet nii pea loota seda liini teenindama :( 

@marti384 Lähima paari aasta jooksul saab Air Baltic nii 12 A220 lennukit aastas. Suht sümpaatne lennuk, kus teenindusest selgub, et eestlased on kohati päris kuumad.

Alates 29.03.2020. hakkab Ryanair Berliini (SXF) ja Tallinna liinil lendama senise 3x asemel 5x nädalas - lisanduvad reedeõhtune ja pühapäeva hilisõhtune / esmaspäeva öine lend.

TLL-SXF: E,T,N,R,L
SXF-TLL: T,N,R,L,P

Piletid kuni 2020 oktoobri lõpuni müügil http://www.ryanair.com