Ryanair ja 6 ja 11a lapsega kõrvuti istumine

Tere

Ryanairi reeglite järgi peab alla 12a lapse panema koos vanemaga istuma. Kui on mitte sama perekonna nimega kaks vanemat, siis kuidas kogemus on. Kas pannakse ainult üks vanem kahe lapsega kokku istuma ja teine võib sattuda lennuki teise otsa?

Seda saad tegelikult ise nende lehelt kontrollida, kui sisestad broneeringusse lapsed koos vanustega, siis on nn tasuta istekoht kohustuslik ja istekoha valikus näed ära, kas paneb kaks last ja ühe täiskasvanu vms. Kindlalt ei mäleta, aga oligi vist nii, et laps + täiskasvanu said nn tasuta kohad ja siis teisele täiskasvanule ostsid kõrvale koha juurde. Reaalselt on lennuki tagaotsas need kohad mingi 6 euroga vms müügil ja ei tundu jõhkra lisatasuna.

A ise ei viitsi vaatama hakata. Alusta broneeringut õigete vanustega ja vaata, mis tulemuseks on.

3
0

Ise sain oma kokkuhoidlikusest üle ja broneerisin kohad. Sest kohti uurides oli varakult näha, et kohti on valitud nii, et nt päev enne lendamist pole enam midagi valida. Kust see lennufirmagi neid kohti sulle pakub kui rahakad wandersellid on juba kōrvutikohad ära napsanud.

0
0

Kas reisite koos kahe lapsega ja kõigil on ainult käekott või seljakotike, mis mahub istme alla? Kui ostate juurde nt priority, saate lennukisse kaasa käekoti ja kuni 10 kg kohvri võtta. Lisaks saate lennuplaanis sinised kohad tasuta omale broneerida ja kallimad kohad u poole hinnaga.

1
0

lastele on istekoht vanema kõrval tasuta, ma pole kunagi seda jätnud juhuse hooleks, et ei"raatsi" osta endale tema kõrvale kohta see ei maksa sadu eurosid.

1
0

Olen reisinud 2 lapsega, laste kohad on tasuta kuid ühe täiskasvanu koha eest maksad nagunii kohustuslikus korras sest see peab olema lastega kõrvuti. Teise vanema koha võid valida aga ei pea, kuigi minuarust ta veidi surub seda meeldetuletusega peale, automaatselt kõrvuti ei pane perega isegi kui on sama nimega. Samas nii kui see vanus kukkus ja ei pidanud enam suuremale lapse kohta ostma siis "lennutas" nii teismelise kui teise vanema lennuki eri otsa ja oli ikkagi mõistlik koht osta sest puupüsti täis lennukis on keeruline ka vahetada ja pikemal lennul tahaks vahest suhelda ka.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased