Ryanairiga Küprosele

Plaanis on minna Ryanairiga Küprosele, suund Tallinn-Girona-Larnaca. Girona lennujaama jõudes on järgmise lennu vahe 1 tund ja 5 minutit, kas selle ajaga jõuab selles lennujaamas pagasilindilt pagasi saada ning uuesti check-in teha? või tasuks kaaluda pigem ainult käsipagasiga minekut ja siis ainult turvakontrollist läbi minekut?

Aitäh vastajatele!

Äraantava pagasiga väga riskantne.

Soovin ka girona kaudu küprosele lennata, aga ei saa lennuaegadest aru, äkki keegi targem aitab?

Kui Tallinn Girona on 11:55-14:40 ja Girona Larnaca on 14:55-20:00, siis kas ongi nii, et kahe lennu vahe on 15 minutit või on mingi muu vahe seoses kohalike aegadega ?

Tegemist ongi kohalike aegadega, seega on vahe 15 min ja järelikult sa järgmisele lennule ei jõua, sest selle värav on juba enne su maandumist suletud.

Tere, mul on samuti lendude vahe 1 tund Gironas. Kas käsipagasiga on see aeg piisav? Enamus Ryanair lennujaamu üsna väiksed, peaks jõudma. On keegi ise Girona lennujaamas viibinud? Tänud!

Ryanairi puhul ei ole tihtipeale võimalik minna ühelt lennult otse teisele viibides turvaalas (konkreetselt Gironas ma selleks küll võimalust ei näinud, ka Bergamos ja Weezis ei ole seda võimalust). Sa pead minema turvaalast välja ja siis uuesti läbi turvakontrolli tagasi. Girona lennujaam ei ole suur aga turvakontrollis on aegajalt pikad järjekorrad ja seal võib aega minna. Seega võib 1 tund kuluda päris kiirelt: esiteks võtab aega lennukist väljumine, siis turvakontroll ja lisaks on Ryanairil kombeks värav juba enne lendu sulgeda (inimesed ootavad lennulepääsu koridoris peale väravat). Minu kogemuse järgi on seega 1 tund päris napp aeg, samas peaks hakkama saama (enamasti ju maandub Ryanair 20 minutit varem :)).

Arvesta, et Ryanairi värav suletakse 40min enne väljalendu.

Minuarust see jutt on vale, minul on alati RyanAiri lendudega olnud nii, et see aeg kus on kirjas, et väravad suletakse, siis tegelikkuses siis alles avatakse väravad. Kõik lähevad hopsti lennukile ja praktiliselt kohe tõuseme õhku.

Mis jutt see on? 40 minutit enne väljalendu nüüd küll väravaid ei suleta.

Check-in suletakse 40min enne, mitte värav

Jah, aga check-ini teed ju Ryanairiga niikuinii internetis ära. Kellele ikka meeldiks neid mõnusaid summasid ühe paberilehe printimise eest välja käia.