Safari Lõuna-Tansaanias

Septembri alguses oleks nädal aega vaba aega Dar Es Salamis. Ja oleks soov minna Lõuna-Tansaaniasse safarile, nt Selous-Mikumi-Udzungwa. Oskab keegi soovitada usaldusväärseid firmasid, kes sellist reisi korraldavad? Kuna olen üksi, siis ideaalne oleks "join in group", aga eks võib ka muid variante mõelda.. Või kui keegi samal ajal peaks sealkandis olema, siis muidugi võiks ka teada anda.

Ise küsin, ise vastan, aga ehk kellelegi hiljem abiks. Lõuna poolt ei leidnudki pikemat safarit, kus grupp üksikutest kokku pannakse. Põhja pool aga on pakkumisi ja firmasid palju. Nt siit saab otsida: https://www.safaribookings.com

Tansaanias on üks safari firma, kus teenindatakse eesti keeles.www.siafutanzaniasafaris.com. Facebookis on grupp: Tansaania eluolu. Sealt saab väga kasulikku infot. 

No küsisin neiltki, aga lõuna poole polnud neilgi midagi sobivat pakkuda. Põhja pool oleks nende kaudu ka saanud, aga tegin teise valiku.

to ktiits
Plaanin ka üksi minna. Olid siis safaril üksi või lisati sind kuhugi gruppi? Oli üksi kallim? Keerulisem?
No see on oma valik. Kui üksi tahta olla autos, siis üldiselt tuleb vähemasti topelthind, kohati pakuti ka 4x hinda (lõuna pool).

Mina otsisin varianti, kus saaks mingi grupiga ühineda. Kokkuvõttes oli meid autos 3, teised kaks ka üksteist varem ei tundnud. Öldud oli, et grupis on max 6 inimest, ja viimase hetkeni oligi vist kaks veel tulemas, aga olid Arushas olles haigeks jäänud.

Tansaania poolel on praktlilselt kõik autod 6+2 kohaga, nii et see 6 on autost tulev piirang.

Ilmselt kui oleks 4-6 grupp endal välja pakkuda, siis oleks hind mingivõrra odavam, safaribookingus oli minu meelest osadel firmadel väljaski, et kuidas hind muutub, kui broneeringus rohkem inimesi. Ja osad firmad sellised üksikuid üldse ei võta jutule.

Ene Lepp korraldab, kas kellelgi on kogemusi tema korraldatud safaritega? Huvitab mind ka.

Meie läheme veebruaris Tansaaniasse ja võtsime safari.Enelt. Uurisime enne ka safaribookings.com ja võrdlesime pakkumisi. Ta vastab kiiresti ja on paindlik. Siin on piisavalt tagasisidet . Siafu Tanzania Safaris www.safaribookings.com/p2474

Maria, mul kaks tuttavat kasutasid Ene teenuseid sel aastal (üks kevadel, teine nüüd augustis) ja mõlemad jäid väga-väga rahule. Ene aitas neid ka muude piletite ostmisel seal (kohalikele on need odavamad), andis kasulikke soovitusi jne jne.

Seega mina julgen teda soovitada