Sansibar/Zanzibar 19.11.2017-28.11.2017

Tervitus! Tunnen huvi,kas keegi kaasmaalastest on sellel ajavahemikul Zanzibaril? Võib-olla õnnestub koos mõningaid transpordi kulutusi jagada või niisama koos lahedalt aega veeta... Meie staap on Nungwil.

Tervitades

1
2

Kas keegi on ka Matemwes majutust võtnud? Panen praegu reisiplaani kokku ja otsin majutusi Sansibaril. Kas Stonetownis piisab ühest ööst või peaks jääma kaheks ööks. Rannapuhkuseks on praegu valikus Nungwi või Matemwe. Kõik sovitused on oodatud.

0
0

Matemwes läheb päeval ookean minema.Mina valiks Nungwi.

0
0

Kui Kajar peab silmas tõusu-mõõna, siis nende ajaline toimumine ja tugevus on päeviti erinev. Olen olnud Nungwis, kus mõõn oli keset päeva. Ma arvan ka, et mõõn peaks ühes asukohas sattuma samale ajale, ehk mõõn Matemwes ja Nungwis on samal ajal. Erinevus võib olla tugevuses.

1
0

Vähemalt,kui meie olime Nungwis,siis tõus ja mõõn ei seganud ujumist.Ookean läks ära maksimaalselt 5-7 meetrit keset päeva.Kõik korrad kui sattusime teistesse piirkondatesse,pean silmas põhja kaarest kuni kagu kaarde oli ookean samal ajal sadade meetrite kaugusel.Minu jaoks oli nagu müstika,et saare lääne küljes oli mõõn tunduvalt väiksem,kui ida küljes,aga meie kohalik giid seletas,et kuna läänekülg on nö.vastu maismaad,siis mõõn on tunduvalt väiksem,kui ookeani poolne.Panen siia ühe Youtube lingi,mis on filmitud Jambianis linnulennult ca.50 km Matemwest.Pean silmas sellist mõõna ja meie Nungwis sellist pilti ei näinud.https://www.youtube.com/watch?v=m3m18uR4zIM&t=34s

1
0

Aitähh info eest! Kas kellelgi on ka head hotelli soovitust?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased