Viimased kommentaarid

Vähemalt,kui meie olime Nungwis,siis tõus ja mõõn ei seganud ujumist.Ookean läks ära maksimaalselt 5-7 meetrit keset päeva.Kõik korrad kui sattusime teistesse piirkondatesse,pean silmas põhja kaarest kuni kagu kaarde oli ookean samal ajal sadade meetrite kaugusel.Minu jaoks oli nagu müstika,et saare lääne küljes oli mõõn tunduvalt väiksem,kui ida küljes,aga meie kohalik giid seletas,et kuna läänekülg on nö.vastu maismaad,siis mõõn on tunduvalt väiksem,kui ookeani poolne.Panen siia ühe Youtube lingi,mis on filmitud Jambianis linnulennult ca.50 km Matemwest.Pean silmas sellist mõõna ja meie Nungwis sellist pilti ei näinud.

Matemwes läheb päeval ookean minema.Mina valiks Nungwi.

Tervitused ja suured tänud kõigile,kellele video meeldis!On juhtunud väga piinlik lugu.Nimelt ei ole minu postkasti tulnud teavitusi,et keegi on seda teemat siin kommenteerinud/küsimusi küsinud. Kirjutan siis lihtsalt tulevastele reisisellidele,kes plaanivad Sansibarile minna. Kollapalaviku vaktsiini tegime igaksjuhuks ära,sest ametnikud pidid pisteliselt küsima vaktsiini passi ja kui ei ole,siis tehakse kohapeal ja viiakse 5-6 päevaks kohalikku haiglasse karantiini.Meie giid ütles,et on olnud päris palju selliseid juhuseid,aga eks ta ole kinni ametniku püüdlikuses. Drooni sain lennutada vabalt.Muidugi lendu tõusin sealt,kus kohalikke ei olnud läheduses,sest vastasel juhul oli 5 krussis juustega pead mu monitori ees ja ei näinud enam midagi,kuhu lendad :) Meie peatusime kõik päevad Nungwis.Kindlasti valige hotell läände,siis saate ka päeval ookeanis ujumas käia.Rannariba on väga super,aga rannariba taga on ehe Aafrika.Meie jaoks oli Sansibar üle keskmise kallis paik.

Tervitus!Nüüdseks juba ära käidud,aga pealkirjas oli muidu see vahemik ;)

Ööbimise pärast Palangas küll muretsema ei pea.Sellest saad aru kui linna piiri ületad.Kõik kohad on täis silte,mis pakuvad kodumajutust.Meie(4 täiskasvanut ja 4 last)saime poole tunni jooksul kompsud autost majja tassida.Õnnestus saada eramaja esimene korrussse enda käsutusse.3 magamistuba,köök,dussiruum ja wc.Lisaks veel oma hoov,kus sai istuda ja autod tänavalt sisse ajada.Voodipesu oli ka omanike poolt. Maksma läks see kõik-3 ööpäeva 135 eurot.See teeb ühe inimese pealt 5,6 eurot ööpäev.Võib-olla oleks saanud veel kaubelda aga hind oli meie jaoks liiga hea.Ma ei tea,kas telgiga kämpas ööbimine oleks odavam tulnud. Maxima kauplus-3 minutit,peatänav-5 minutit,meri-10 minutit jalutada. Delfinaariumi ja düünide külastus kohustuslik!Delfiinide etendus-30 euri(4 inimest).Nidasse minek-praam(edasi-tagasi 4 inimest ja auto)):ca 13,5 euri või 47,25 litti.Saarel peab arvestama ka teemaksuga 30 litti.Aga need summad on köömes,võttes arvesse,mis sulle vastu pakutakse. Dinopark lastele meeldis.Perepilet:2+2 23.17 euri või 80 litti. Autoküte hetkel sama,mis meil,või nõksa odavam.Lätis sama lugu. Majutuse aadress:Dzuku gatve 12 Palanga https://www.google.ee/maps/@55.91459,21.074471,3a,75y,243.64h,84.39t/data=!3m4!1e1!3m2!1stxucnGhgLh4TOrDaELBE7w!2e0