SAS-i lend, operated by Smartlynx

Ostsin märtsis omale juuniks Kiruna - Arlanda lennu. Piletit ostes oli "flight operated by SAS". Nüüd on muudetud see "Smartlynx airlines EE" vastu. SAS lendu muuta ei lase, kuna lennuajad ei ole muutunud ja isegi lennukitüüp on sama. Kuidas see reaalselt võimalik on?

Eeldasin ise, et SAS jätab vähemalt siselendudele oma lennukid, et tekitada vähem rahulolematust, kuna seal siiski lendavad enamjaolt kohalikud, aga ei.

Klientide rahulolu on vist üks viimaseid asju, mille pärast neil hetkel muretseda. Pigem muretsevad Kiruna liinil lendavad kohalikud ise sellepärast, et SAS võib lennud lõpetada ja Norwegian hakkab hinda tõstma.

4
0

Kuidas see reaalselt võimalik on?

Mis siin siis võimatut on? Sa ostsid pileti punktist A punkti B. Kuskil pole kirjas, et sulle lubati lendu kindla lennukitüübi ja kindla lennufirmaga.

6
0

Üks sant (Smartlynx) läks teist santi (SAS) aitama...

Samrtlynxist palju ei tea, kuid kuulduse järgi on üldiselt, vabandage väljendust: halva klienditeeninduse ja kliendikogemsue musternäide.

Samas võib vabalt juhtuda, et seda wetlease'i (üks lennufirma rahvakeeli "mängib" klientide jaoks teist firmat, sisuliselt opereeritakse teise firma liini koos kogu kontseptesiooniga, mida liiniomanik ise pakub ja endast ei tohi wetlease teostav firma mitte midagi eriti rääkida ega enda moodi teha) tehakse erilise hoolega.

Mul on endal kogemust SWISSi lennust, mida opereeris airBaltic wetlease raames. Saan täiesti isiklikest kogemustest öelda, et kogu cabincrew oli extrapüüdlik ja teenust osutati täiesti erineval (kõrgemal) tasemel sellest, kuidas airBaltic iseenda lende opereerib. Tõsi, nii SWISS kui ka airBaltic ise on nö tase kõrgemal SAS ja Smartlynx paarist...

Broneeringu tasuta muutmiseks aga sellest wetleasest reeglina tõesti ei piisa.

4
0

henry086,ei teagi, äkki saad parema kogemuse. Seni SASiga lendamine oli minu üks halvemaid EU suurfirmadega lendamise kogemustest. Ka SASi äriklass lühimaa lendudel jäi teeninduse kvaliteet Türkishi TLL-IST ökonominile alla.

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased