Seljakotireis Hispaaniasse

Hei, oleme sõbrannaga mõelnud, et võtaks märtsis või aprillis ette seljakotireisi Hispaaniasse (Sihtkoht ei ole 100%, niiet oleme avatud ideedele). Kas oleks siin seltskonnas veel kedagi, kes on see aeg liikumas sinna poole või oskab soovitusi anda?

Hispaania on veidi suurem, kui Eesti. Pange midagi oma reisiplaanides paika. Lähen kuhugi, jagage soovitusi on veidi lai mõiste.

Kui minek on märts-aprill, siis juba ilma tõttu langevad välja osad piikonnad. Mõtet pole minna põhjarannikule ja Cantabria mägedesse. Samuti langeb ära Huesca-Jaca suund. Kui just Vahemere äärt mööda minna ei taha, siis jääb piirkond Salamanca-Ciudada Rodrigo joonest allapoole Via Platat mööda. Sinna jäävad Béjar, Plasencia, Caseres, Trujillo,Merida,Olivenza, Jerez de los Caballeros ja kui "kolkast" küllalt, siis on allpool veel Sevilla. Väga palju sõltub veel mõistest Hispaaniasse minek. Kui minnakse lennukiga, siis kuhu: Madrid, Malaga, Barcelona, Bilbao ja miks mitte ka Portugalis olev Porto. Hispaania on väga suur maa ja reisiplaanid tuleks teha saabumiskoha lähedale. Kui maandutakse Barcelonas, siis pole mõtet sõita Extremadurasse vaid kaugem reisipiirkond jääb Cuenca, Terule, Alicante, Valencia kanti. Kui maandutakse Malagas, siis on piirkond Andalusia. Kui maandutakse Madridis siis Lõuna-Leon ja Extremadura Via Plata ümber.

Hei. Kirjuta mulle privaatselt. :)

Minge kõndige Camino de Santiagot. Ma kõndisin Bilbao-Santiago de Compostela täiesti üksinda ja see oli üks ägedamaid trippe! Näete kohalikku elu.