Sharm el Sheikh/Hurghada

Tere

Väike plaan minna aastavahetust vastu võtma Egiptusesse. 

Kas on keegi käinud dets lõpp/ jaanuar Egiptuses ja saab kommenteerida, kuidas üldiselt ilm on? Päikest võtta ja ujuda ikka saab?

Võin erinevaid forecaste vaadata aga parem ikka kogemusi kuulda. :)

Tere TomC,

Ise olen käinud dets alguses (kuskil 10l tagasi) ja ütlen nii...et päikest saab ja ujuda saab, aga on jahe võitu. Kolmest-neljast rannas on ikka jahe ... keskpäeval on OK. Kui õhtul lähed drinki tegema ja õhtusöögile - kindlasti pikad püksid-kampsunid-jakid... šortsidega/õhukeste klietidega reaalselt on ebamugav jahe (lihtsalt tuleb arvestada, nii kui päike läinud - ka soe on läinud).

Aastavahetusel pole kunagi seal olnud :) 

Nüüd ise lähme novembris...see oligi põhjus, miks ei tahtnud detsmebris minna... 

Kui minul see peaks olema ainuke võimalus - siis ma läheks kindlasti!!! Nii et jahedam ilm kindlasti ei ole põhjus reisist loobuda. 

Loodame, et reisida saab! :)

2
0

Sharm on sooem . 

Sharmis on kohti kus vähem tuuline old market , naama kant. 

Päike võttab ja on korralikult soe . 

Meri on väga soe võrreldes basseinigega - tasub võtta hotelle kus on rohkem soojustusega basseine siis saad ujuda  . Kui on tuul siis meri on kinni . 

Õhtuti jah pikkad riided selga . 

Ise arvan et just 2se,3lmanda liini hotellid või suure territooriumiga/hoonetega  hotellid võidavad talvisel ajal , rohkem kohti kus on tuulevaikus ja rahulult võimalik lebotada

0
0

Oleme kahel korral aastavahetusel olnud, päeval igati ok, õhtuks jh pikemad riided selga. Oleme olnud korra Hurghadas ja korra El Gounas. Soovitaks muidugi El Gounat, aga sinna hetkel vist ei pakuta. Meeldis seal Sultan Bay - väike ja nupsik, bassein soojendusega. Hurghadas Coral Beach, bangalotega. Vihjeks - aastavahetuse õhtuks varuge enne poest jooki, sest lauad on lookas toitude all, aga paremad veinid eraldi tasu eest, mida hilisemaks läheb kell, seda müstilisemaks hinnad! Ja poed on kinni, kõik viimseni. See, mida nad lauas pakuvad, ei ole eriti  joodav kahjuks. Viimati käies, 2 aastat tagasi, ei olnud kahjuks ilutusestikku, ma ei tea mis turvakaalutslustel see keelatud oli. Ise soovitaks minna parem jaanuar-veebruar, saab sama raha eest 2x nii kaua olla:)

0
0

Kas sinna praegu Eestist ka vaktsiinita pääseb?

0
2

Tead, igal võimalikul juhul ei läheks kumbagi aga kui valida siis vahet pole...

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased