Sharmist Jordaania ja Iisrael.

Soovin igasugust infot: viisad, hinnad, kellelt osta, kuidas rahule jäite jne. Ehk keegi korraldab 2päevast reisi, kus külastatakse mõlemat?

Ootan ka sama infot,sest varsti minek!

Käisin Iisraelis. Hind oli kohalikust büroost ostes 110 USD (midagi juurde ei pidanud maksma), venekeelse giidiga. Piiri ületus kestis minnes 4 tundi püsti järjekorras seistes, sest bussiga üle ei minda, vaid Iisraeli poolt tuli uus buss vastu. Kindlasti ma ei soovita venelaste grupiga minna, Jeruusalemmas läks 2-3 tundi venelaste palvetamise peale:P

Kas Iisraeli minnes löödi tempel passi. Siin mõni kirjutab, et on maid, kes Iisraeli templiga ei luba siseneda. Kas reisi ostsite Naamast? Ehk on meeles büroo nimi või asukoht. Ootan huviga.

Paanis minna ajavahemikus 23-30 dets. Petrasse. Pärast võin muljetada.

Ootan huviga Petra muljeid. Kas on plaan minna reisibüroo kaudu või kohalikust büroost osta? Ehk on ka 2-päevaseid variante. Ennast huvitab 2-päevane, mille käigus külastatakse Jeruusalemma, käiakse Surnumere ääres ja siis muidugi Petra.

Ehk on keegi käinutest juba tagasi ja viitsib muljetada?

Keegi lubas muljetada Petras käigust! Ootan huviga!

Ikka ootan kommentaare! Keegi lubas?

Keegi pidas plaani minna dets. lõpus Petrasse: Kas läks ka tegudeks? Kui jah, siis ehk jagaks muljeid:

Kel plaanis Sinaist (Sharmist, Dahabist, Nuweibast, Tabast) sõita kas Israeli (Jerusalemm, Surnumeri, Masada, Eilat jne) või Jordaaniasse (Petra, Wadi Rum), võtke enne Egiptusse tulekut uhendust, et leida 1 kuni 3-paevane reis Israelis, Jordaanias, mis algaks sobival ajal Taba piirist ja joukas sinna tagasi. Risikorraldajad Israeli ja Jordaania firmad, giidid vestavad kas inglise või vene keeles.
Kui ostate need reisid Egiptuse reisfirmadelt, maksate suurema osa rahast neile, uhinete vene gruppidega, mis sõidavad suurte reisbussidega (umbes 40 inimest bussis) ja passite tunde piiril koos bussitaite vene, ukraina jne turistidega.
Samuti soovitan juba lennukis Sharmi soites leida kaaslasi erinevatest hotellidest, kellega koos need soidud ette võtta, et saaks kokku koguda vaid Eestist saabunud inimeste grupid. Minimaalselt 3 paeva ette teatamisega saan aidata kõigil Eestist saabujatel Israeli ja Jordaania sõidud Sinaist sujuma panna nii Sinais kui ka ule piiri Isralis, kus tootan.
Kirjutage meilile olle3pai(ät)yahoo.com info kusimiseks ja reisi reserveerimiseks.

Ootan ikka infot värskelt käinutelt!

juta 26 veebruar, 2008 - 11:43 Egiptus
Kas keegi käis ka Jordaanias ja Iisraelis? Kellelt reisi ostsite ja palju maksis? Kuidas rahule jäite? Ootan igasugust infot, endal varsti minek. Tänud.

Käisime ja võtsime Israeli reisi kohalike käest kuna Nova pakkus ka ainult venekeelset Jeruslema reisi. 100 daala maksis ja tutikas buss oli. Vaata Naama keskel on selline büroo nagu ITALY ITALY ja seal on omanikuks üks ühe käega araablane! Väga rahule jäime!

PS. Nova küsisi 190 daala !

kas keegi oskab soovitada, kuidas on odavam viis lennukiga Jordaaniasse lennata?