Sierra Leone'st -Senegali

6 meesterahvast saabusid just tagasi 3 nadalaselt reisilt: Sierra Leonest -Senegali. Kulastati ka Guinea'd, Guinea-Bissau´d. Kui kellegil vaja infot voi tahab lihtsalt midagi kusida, saab teha seda selle foorumi kaudu.

1
2

Lähipäevil avaneb uus vabaaja ja huvialaportaal. Nimelt,et olen sellega kuidagipidi seotud, siis äkki oleksite nõus väikese artikli koos piltidega kirjutama. Või mitu. Ja ka kõik teised, kes soovivad ja vähegi on viitsimist. Väga ette tänades.

0
0

Kavatsen samasse kanti detsembris minna, aga liikuda teistpidi - Gambiast Sierra Leonesse. Kust hankisite nende maade viisad? Ennem kuskilt Euroopast või seal kohapeal reisi käigus?

0
0

Sierra Leone tegime Inglismaal 50 GBP. Guinea tegime Freetownis. Guinea Bissau - Conakrys Gambia-piirilt Senegal- tegime Moskvas (kõige rohkem jama, nagu ka 2 aastat tagasi). . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

0
0

Siin on ju palju olnud viimasel ajal juttu,et ärge tehke moderaatoritele tööd juurde-kas siis ei saanud ise suutähti lisatud? Mis iganes need siis ka on... Mis teil seal Sierras plaanis on-mul just sõber tuli sealt-töötas 5 aastat. Tema jutte uskudes ma sinna muidugi eriti minna ei tahakski.Kas te plaanite seal autoga ringi liikuda või kuidas?

0
0

Kas sinu koduleht pole veel ikka valmis?

0
0

Vat kahjuks veel ei ole, aga ootan avalikustamist iga minut! No eks sellest saab tripis ka kuulda olema, et trip üks huvitavamaid kohti, siis plaanis hakata seal tripile ka promo tegema.

0
0

Tundub et selle foorumi suurim probleem on suurtähed? Sinu kûsimusele ei oska vastata- soovitan postituse uuesti läbi lugeda (nimelt me juba tagasi).

0
0

Pigem oli see küsimus Gebreselassiele-ta paistab alles minemas olevat! Omal ka sama plaan millalgi-sõber ei soovitanud seal küll väga omapäi ringi liikuda...

0
0

Lubatud kodukas siis näeb välja selline www.upunkt.ee Oodatud on miljonid ja miljonid kaasautorid. Praegu veel demoversioon ja veidi vigane aga paraneb. Meelsasti paneks siis kui keegi reisimisest kirjutab-üllitise kõrvale ka trip.ee bänneri üles! Head kirjutamist!

0
0

Lendasite ühe otsa piletiga Freetowni? Mina olen leidnud odavama varjandi kas läbi Gambia (Bellview Airlinesiga) või Maroko (Royal Air Maroc), kuid siiski 8k tuleb Tallinnast ka parimal juhul yhe otsa piletina ära. Kuigi Marokosse saab Ryanairiga ime odavalt siis kahjuks Lääne Aafrikast tagasilennu piletit hea hinnaga on raske leida...

0
0

Meil oli ostetud Madrid-Dakar-Madrid (Iberia) 400eur ja Banjul-Freetown ca 2400eek (TACV).

0
0

Lugesin teie foorumi kasutamistingimusi: registreerud oma pärisnimega, pärast materjali avaldamist kuuluvud õigused foorumi pidajale ja aint foorumipidaja esindaja kirjalikul nõusolekul tohib postitust ka mujal avaldada...

Ja teiste vastu peab viisakas olema ja keelereegleid järgima.

Aga pidi tulema ju tore foorum - midagi läbu ja labraka vahepealset?!

0
0

Mina loodan kohale jõuda Estonian Airi ja Spanairi kombinatsiooniga: Tallinn-Copenhagen-Madrid-Banjul ja samamoodi tagasi. See läks maksma ca 12 000 krooni. Juurde tuleb osta ilmselt Banjul-Freetown või Freetown-Banjul otsa (~2500-3000 kr ringis), sest maad mööda täisringi tegemiseks ei jää aega.

Plaan on ringi liikuda põhiliselt jalgrattaga. Ennetamaks ütlemisi, et see on loll mõte, üks viide - www.worldbiking.info/updates/update8_guinea.html - millest selgub, et asi on täiesti tehtav. Paistavad olevat maastikurattasõiduks mõnusalt viletsate teede ja vähese liiklusega maad :)

0
0

Äkki seletad lahti Senegali viisa taotlemise Moskvast? Kodulehte neil ei pidanud olema ja telefoni numbrid mis on netis ja Londonis asuv saatkond jagab ei tööta. Kaua aega võttis ja mida nõuti?

0
0

Arvesta kuu ajaga Algus saatsime passi koopia ja lennupiletite koopiad ja hotelli bronni, Siis kui vastus käes, saadad alles passi neile

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased