Singapur - mõni hea soovitus 2-3 päevasele tripile

Singapur keerleb peas. Kas on mõni võtnud ette üksi lendu Singapuri (no kusagilt piirkonnast juba), et seal 2-3 päeva veeta? Et kuidas üksi rännata on? Rahvast seal numbrite järgi murdu, aga on nad pealetükkivad või rahumeelsed? Kuidas hinnaklass, variandid ööbimiseks (raha kulutada ju pole suurt), äkki kellelgi mõni kaval sait soovitada.. tänud!

....või minnes Tripi paremal pool olevast menüüst step by step: aasia...jne "Singapur" seal on neid soovitusi jms piisavalt

Singapur on väga puhas ja korras linn, nii et turvalisusega ei tohiks olla probleemi, pealetükkivust ei esine.Et midagi soovitada peaks olema tuttav huvidega- kas põhiosas poed, templid või loodus.Liikuda linnas on hõlbus MRT-ga (metroo),pileti hind sõltub teekonna pikkusest. Taskukohasemaid hotelle leiab hiinalinnast või Bencoolen Street rajoonist.Elu ja teenused on muidugi üksjagu kallimad kui ümbritsevates riikides.Omalt poolt soovitaksin väikest indiat, hiinalinna,vettpurskava lõvi ümbrus (Merlion park),öine safari loomaaias ja hiina aed äärelinnas (MRT peatuse lähedal),Jurongi linnuparki ja kui raha piisavalt, siis Sentosa saart kõigi atraktsioonidega.On ka võimalus Bugis MRT jaama lähedalt sõita bussiga 30-40 min.naabruses olevasse Malaisiasse- Johor Baharu linna (eesti kodanikel 30 p viisavaba)

Tänud. Mulle meeldib niisama tuiata - linnas majad ja miskit lahedat elamust tahaks ka - poed küll ei kütkesta. Vaatasin jah kõrvalolevat menüüdpidi liikudes, et Sentosa saar selline lahe kant. Pole veel otsustand, aga mõlgutan edasi, ma nimelt üksi liikuja üldjoontes pole, aga näib, et sinna isegi võiks.

2-3 päevaga näed Singapuris kõige olulisemad kohad kenasti ära - saar on lihtsalt nii pisike, et kui end just päevadeks shoppama ei unusta, siis on see täitsa piisav aeg. Väga mõnus koht ja ringi tuiamiseks ideaalne, pikem aeg muutukski juba igavaks. PS Üldse ei ole pealetükkivad.

Singapore is a FINE city ;)