Singapuri Changi lennujaamast Johor Bahrusse

Kuidas on kõige mõistlikum minna Changi lennujaamast Johor Bahrusse,mis transpordiga?mis hinnad?

Kõige lihtsam ja üks odavamatest variantidest on metrooga. Metroopeatus on lennujaamas ja sõitma peab Kranji nimelise peatuseni. Täpselt sama teekonda ise läbinud ei ole (alustasime kesklinnast), seetõttu ei oska öelda mitu korda ümber istuma peab. Kuid kogu metroode süsteem on seal hästi lihtne ja loogiline, igas jaamas kogu info olemas. Kranjist edasi bussiga nr 170 saab Larkini bussijaama Johor Bahrus. On olemas ka Singapur - Johor Bahtu ekspress, kuid ma ei tea kas see Kranjis peatub.

0
0

Changi lennujaamast Johor Bahrusse saab suht normaalse ajaga (2 tundi on bussi sõiduaeg koos piiride ületusega, kui ise piire ületades selle bussi peale ei jõua, millega Changi lennujaamast sai tuldud siis saab edasi sama firma järgmiste bussidega pileti ettenäitamisel . Piiridel tuleb bussist koos asjadega välja minna ja jala läbida piiriületuspunktid. Võib-olla taksoga saab kiiremini aga taksode piiriületusest ei tea kuidas see toimib. Transtar firma buss T1 . Väljub T2 terminalist iga tunni tagant ja sõidab läbi ka teised terminalid.

0
0

Changi poolt sõites on bussi pileti hind 7 SGD ja Johor Bahru poolt tulles 7 MYR.

0
0

Oskab keegi käinutest öelda, kas ajaliselt järgnevat jõuaks: 15.50 saabub lennuk Changi lennujaama Singapuris ning järgmine lend väljuks Johor Bahru lennujaamast (AirAsiaga) kell 21.20? Või oleks mõtekam Singapuris ööbida ja lennata järgmisel päeval?

0
0

Changi lennujaamast transtar buss T1-ga peaks jõudma Johor Bahrusse umbes 2 tunniga. See aga oleneb sellest kuidas läheb piiriületus. Näiteks reede õhtul on piiril meeletu tunglemine ja läheb aega rohkem. Kiirem võimalus on võtta Changi lennujaamast takso ja sõita piirini (üle piiri ei tasu minna taksoga kuna silla ületamine taksoga on kallis). Takso sõidab kuskil 45 minutit. Piir tuleks antud juhul ületada jala (lähed Singapuri piirist üle, siis sõidad üle silla bussiga (pileti selleks saad bussist osta ja see ei ole kallis) ja siis üle Malaisia piiri ja oledki Johor Bahrus). Kohe Malaisia piiril on taksopeatus kust saad fikseeritud hinnaga (kahjuks täpset hinda ei mäleta aga takso on Malaisias suht odav) taksoga lennujaama sõita ja see sõit võtab kuskil 45 minutit. Seega vastuseks Millyle, et sinu pakutud ajaga peaks jõudma küll lennujaama vahetada (kui muidugi lennuk ei hiline oluliselt). Samas kui ajakava lubab oleks kindlasti rahulikum lennata edasi päev hiljem. Ise otsustasin samade aegade juures päev hilisema lennu kasuks ja vedas kuna lend sinna hilines pea 12 tundi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased