Singapurist edasi rannapuhkusele 19.10-29.10.2023

Oskate soovitada odavamat (kuni ca 150 eur) otselendu Singapurist liivaranda (mitte Tai) selles vahemikus. Snorgeldamisvõimalus rannas plussiks, ööbimisi vaatame ca 100 eur öö kahele. Võib peale lendu linnast kuurorti sõita paari tundi.

1
2

Langkawi kindlasti parim.

0
3

to chrisrändaja

Palun kas põhjendad, miks Sinu arvates on Langkawi parim?

Kas oled käinud nt. Tiomanil ja Perhentianil? Ma ise olen käinud nii Langkawil kui Tiomanil.

Muideks september-oktoober on Langkawil kõige märjemad kuud, tugevad vihmasajud.

Parimat!

3
0

August, September, Oktoober on sealkandis igalpool vihmahooaeg kus võib 2 nädalat jutti sadada.

Aga seda ju ei küsitud. Väikseim risk on sellepoolest vist Bali.

1
1

to isaac Kindlasti soovis küsija minna liivaranda, et vihmavalinguid nautida. :)

Sellepärast ilmale tähelepanu juhingi, et küsija ei pruugi osata hinnata ilmafaktorit.

2
0

Merlin, aga kas sa võiksid mõne lausega võrrelda Langkawit ja Tiomani? Kuna Langkawi erilist muljet ei jätnud,siis äkki oled käinud ka Koh Lipel ja oskaksid sellega võrrelda? Tänan ette!

1
0

ma läheks Vietnami. Alles käisin läbi Singapuri seal ja väga mõnus.
Või kuhugi Indoneesias.
Langkawi välistaks absoluutselt.

0
0

Aitäh kõigile kes on oma kogemust jaganud.

Vietnamis ei ole me käinud. Kas keegi oskaks anda soovitusi Kuhn täpsemalt võiks sõita ja millist programmi 10 päevaga ette võtta?

0
0

Oktoobris suur osa Kagu-Aasiast veel vihmaperioodis, mistõttu tasub kohta hoolikalt vaadata. Tiomanil on tsükkel natuke vastupidi, mistõttu seal peaks algama vihmad novembris - seega võib see olla hea variant. Ise oli Tiomanil enne Singapuri kunagi ca 5 päeva ja oli täitsa tore kogemus. Liikusime sealt Singapuri bussiga.

Vietnamit ma rannapuhkusena väga ei soovita. Phu Quock saar on populaarne koht, kuhu mõneks päevaks puhkama minnakse, aga pole kindel, kas Singapurist otselendu sinna on. Tavaliselt tuleb minna läbi Ho Chi Minhi. Mulle see saar suurt vaimustust ei tekitanud, aga mõneks päevaks okei.

Vietnam on suur ja lai ehk kui tahad 10p seal veeta, peab hoolikalt vilma, mis piirkonda ja mida otsid. September-november on parim aeg viibida Põhja-Vietnamis, aga see pole mitte nii väga rannapuhkus, kui rohkem aktiivsed tegevused.

Kirjutasin üsna põhjalikult Vietnami reisi planeerimisest oma blogis ka - äkki on abiks. https://hiieliinreisib.com/vietnami-soovitused/

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased