Sitsiilia Catania lennujaamast auto rentimine Autoeuropest

Tere! Tegelen autorendi otsingute võimalusega. Soodsad pakkumised leidisn http://www.autoeurope.eu/ Soovin teada, kuidas on deposiidi rahadega ja kindlustusega.

Kui valida REFUNDABLE EXCESS WITH SUPER COVER kattega, siis mis selle all täpselt mõeldakse, jääb natukene arusaamatuks. Hinda näitab 7 päevaks 160 eurot ja küsivad deposiidi raha 1500 eurot ja tasuda krediitkaardiga. Kui ei ole võimalik nii suur deposiidi raha tasuda, siis mis võimalused on veel? Lugesin kuskilt lisakindlustusest, kui mitte deposiiti maksta. Palju võib see veel maksma minna? Kas kellegil on kogemusi? Mida soovitate, et summad, mida peab tasuma oleks minimaalsed. Varem oleme küll mujal autot rentinud aga deposiidi summad on olnud kordades väiksemad.

Aitäh info eest!

Super coveri, mis vähendab broneeritud tagatise suurust võtad otse frmast mitte vahendaja kaudu. Kui vahendaja kaudu võtad siis broneeritaksegi täistagatis. Locauto nimelisest firmast hoiaksin mina eemale, kunagi oli nendega halb kogemus ja siis tegin väikse netiotsingu ja selgus et nende kohta palju negatiivset.

Kõigepealt vaata järgi, mis firmast tegelikult auto saad (autoeurope näitab selle ilusti ära) ja kui on mingi kohalik firma, siis uuri veidi konkreetselt nende kohta. Sinu näitel on see super cover tõenäoliselt autoeurope'i poolt pakutud ja rendifirma küsib ikka deposiiti. Deposiiti ei võta nad ainult siis, kui võtad kõik need lisakindlustused otse rendifirmast autot kätte saades. Sel juhul on mõtet autoeurope'ist valida sama auto ilma REFUNDABLE EXCESS WITH SUPER COVER vms kattega. Lisaks tasub otse rendifirma lehelt uurida, et mis need lisakindlustused neil maksavad. Mõnel kohalikul firmal võivad need maksta lõpuks rohkem, kui suurest rahvusvahelisest firmast võetud kallima hinnaga autol.

Käisime eelmisel aastal oktoobris Lõuna Itaalias,millest kaks päeva veetsime ka Sitsiilias.Auto võtsime rentalcars.com.Kuna meil oli küsimusi,siis helistasime sinna ja eestlanna vastas meie küsimustele ja broneeris ka auto,mida on endal netis väga lihtne teha.Võtsime sealsamas lehel pakutava täiskindlustuse,mis katab kõik.Krediitkaardilt läbi rentalcari võttes ei tohi autorendifirma üle 800 euri deposiiti võtta.Öeldi kohe,et kui peaks rohkem tahtma,helistage meile ja samuti kui mingeid probleeme peaks tulema.Ja,et see täiskindlustus katab kõik ja mitte mingit kindlustust juurde ärge endale pähe laske määrida.Saime parema auto kui olime tellinud ja jäime kõigega väga rahule.Sel aastal lähme Zakynthosele ja tellisime ka seal endale täiskindlustusega auto rentalcarsist.Minu jaoks on oluline,et saan eesti keeles kõik tingimused läbi loetud ja ei tule pärast üllatusi.

Siis on olukord paranenud, käisin 3 a. tagasi Catalina lennujaamas võtsin rendiauto (netist ettetellitud ja ära makstud, täiskindlustusega) kohapeal taheti veel ärandamisvastast kindlustust 35 Eur päev või 4000 Eur depot. Vaidlesin ja vehkisin paberitega, midagi ei aidanud. Kindlustust ei võtnud ja lootsin, et keegi mind kohe jälitama ei hakka. Kõik läks õnneks hästi. Tegemist oli Hertz autorendiga ja autoks Ford Focus.

Mina võtsin siit http://www.economycarrentals.com

ja sain Maggiore. Autoks valisin A-klassi mersu, aga tegelikult sain Fiat 500X.

Deposiiti küsiti 300 eurot ja täiskasko läks ca 100 eurot juurde (pakuti lisaks), mis tähendas omavastutust nulli.

Kõik sujus ja väga hea kogemus.

Kohalik portaal www.autonoleggioone.it annab soodsalt ja auto lubatakse ka öösel nt Catania lennujaamas kätte anda kui kontorid kinni.

Kui on küsimus deposiidis siis tasub vältida kõige odavaimaid pakkumisi Sitsiilias, nt. Goldcaril on omavastutus 3500.- Fiat 500-l. Pole just palju inimesi, kes suudaks sellist depot jätta ja siis maksad lisakindlustuse eest rohkem, kui normaalsest firmast rentides kokku oleks läinud.

Siin on Europcari pakkumised, kus deposiiti peab ainult 300.- jätma.

https://www.carhirelabs.com/et_EE