Sky Travel/SLK Company

Sky Travel/SLK Company Kas keegi oskab selle firma kohta midagi rääkida? Reis on Türki 27.05

Nii, olen ka huvitatud, nüüd neil juba sel aastal ka esimesed reisid tehtud, ehk keegi jagab muljeid.

Sai isegi plaanie peetud ja Skay traveli poolt pakutavate hotellide nimekiri koosnes ainult sealsest " koorekihist".Ei soovita

Khm, mehka, neil on ikka päris suur valik hotelle, just sellepärast valisimegi nemad, et parem valik kui Novatoursil. Ise läheme ntx Gypsophilasse, see kuulub klientide hinnangul 99 maailma parima perehotelli hulka. Seda seda ainult 34000 eest 14 ööks 3 inimest. . . . Trip.ee kohendas pisut õigekirja!

Hoiduge sellest firmast - ükski nende lubadus ei pea paika!!! mehka1 on õigus - nende hotellid koosnevadki sealsest "koorekihist".

Kui puhata tahate, siis sellest firmast käige suure kaarega mööda. Nemad puhkust mida ootate, nende reklaami põhjal, pakkuda ei suuda.

Nende oma kodu lehekülg lahutab igaühel meelt rõõmsaks kuid hirmutab ka nutma ...

Käisime SKY Traveliga 2009 aastal türgis, kõik sujus kenasti. Hotell oli ka normaalne VERA CLUB HOTEL MARE 5*. Lapsel oli tervisega oli probleeme, giid kutsus arsti ning saime ruttu abi.

Me ka käisime 2009 augustis Alanyas ja kõik oli tibens tobens:)

See peaks küll super sooduspakkumine olema, et ostaksin reisi firmalt, kes julgevad sellises vigases eesti keeles oma teenuseid reklaamida!

No mul minek 24 aprillil, käin ära loteriimajutusega, eks pärast muljetan kuidas oli, aga teeninduse poole pealt see firma suht kehva. Ennem kui arvat maksate, lugege see läbi ka , muidu nagu meil esimesel arvel oli kuupäevad hoopis järgmiseks kuuks pandud jne. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Kas keegi on võtnud Sky Travelist loteriimajutuse 5* hotelli? Mis hotelli sattusite ja kuidas loteriisse suhtute?

Loterii(-majutus) on õnnemäng. Kui võimalused on piiratud, siis tuleb rahul olla. Loteriimajutus sobib neile, kes võtavad hotelli eelkõige ööbimiskohana ja pannud rõhu eelkõige kohaliku elu ja kultuuri avastamisele ja kogemisele.