trip-krainetrip-ukraine-dark
Sol Verginia ****

Tulime naisega Sharmist novembri keskel. Loetleme siinkohal hotelli plussid ja miinused. Meil oli võetud AI (kõik hinnas) pakett, seega mitte AI paketi kohta ei tea kaasarääkida. Kui vaid üldist teada-tuntud tõde, et suht mõtetud on viimase hetke pakkumised ja kui tahad täit mõnu, siis maksad iga liigutuse eest ja lõpuks saad sama hinna, mis oleks AI paketi ostes olnud.

 • puhtus kogu hotelli territooriumil;
 • kõik vajalik käe-jala ulatuses.nt mitu toidupoodi, apteeki, suveniirpoodi 0,5km raadiuses. Samuti olid suht lähedal (kuni 10 km) olulisimad keskused Naama bay, Old Sharm, Old Market, Alf Leila la Leila, Il Mercanto;
 • tuba oli pidevalt korras ja puhas;
 • hotelli bassein väga korralik ja ujuda oleks võinud-saanud öö läbi;
 • joo alkot palju tahad, aga pähe ei hakanud :)
 • ainult ühel õhtul polnud hotellis sooja vett;
 • lillede kastmise vesi mõnikord haises hoovipeal, aga samas mitte väga häirivalt;
 • pidev sama toidumenüü tüütas ära mind 3ndal päeval, kuid toit oli alati tasemel;
 • hotelli "piibunurgas" üllatavalt kõrge hind 1 ring chillida, vist oli 110 LE;
 • pika peale väsitab ära kohalike pidev agressiivne müük, lihtsaim oli lõpuks öelda "no money" :)
 • mind isiklikult hakkas häirima räpasus tänavatel;
 • valgeid naisi sebima olid nad kõik esimesed mehed, s.t. ka sinu kaaslast :)

mida soovitame :

 • kindlasti minge delfiinishowd vaatama, veidi kaubeldes saime 250 LE peale;
 • KAUPLE igalpool, kindlasti mitte ära maksa esimest küsitud hinda ja ütle kõhklematult ära tõsise pilguga oma hind või "no deal" !
 • Fanta on neil tunduvalt parem kui Eestis;
 • väga hea universaalravim on 123, normaalne hind oleks 10 LE;
 • snorgeldamine on fantast ilus elamus;
 • takso võta alati soovitavalt "hoo" pealt, peatustes seisvad küsivad kirvest.

Mina käsin ka Sol verginas, ja meeldis väga. Vesipiip küll 110 LE-d ei olnud, pigem ikka 10LE-d ehk 20 krooni, ja meie saime üle ühe korra tasuta:D Aga jah muidu kõik nii nagu eespool öeldud. väga super koht, soovitan!!

Hotell super! Toidud natsa igavad-tüütavad ka ära lõpuks. Hotell puhas, aga seal leiduvat prussakaidki, õnneks ise ei näinud. Ei olnud-kõik hinnas, aga jäin rahule. Vesi basseinis detsembris ikka väga külm, meres sai ujuda hästi! Ühel päeval kadus ka vesi hotellist...

Võrratu hotell! Puhas, toad avarad, toit maitsev. Kõige vaimustavam animatsioonitiim, keda iial näinud. Tegelesid turistidega hommikul 10-st südaööni: võimlemine, võistlusmängud, vesiaeroobika, noolemäng, jooga, tantsud, lastedisko, õhtused etendused olid vägevad. Lihtsalt super hotell! Mereni pisut pikk maa jalutada, aga tasus ennast ära - väga ilus korallriff ja palju kalu. Lähedal nii Alf Leila Wa Leila, Il Mercato kui ka Vana-Sharmi turgudele (15-20 min jalutada).

Sharm el Sheikh

Tere, 5.dets peatumine Sharm el Sheikh'is hotellis Verginia Sharm/Sol oleks hea teada, milliseid kohvikuid, huvitavaid poode, jne keegi soovitab ? ning kas keegi teab mõne kohapealse eestlase kontakti, kelle kaudu oleks võimalik soodsamaid pakkumisi saada, kui reisikorraldaja poolt ? Tänud ette !

Vt innovatsioon.wordpress.com Värsked muljed Sharmist, mõned poed, kohvikusoovitused jpm. Ekskursioonihinnad kohalikult büroolt ostes (suvaline tänaval pihku pistetud hinnakiri). Kohalikud eestlased teadaolevalt ei tegele pisiäriga, kuigi mine sa tead :). Eestlaste kohvikust Naamas on siin kuskil juttu, või oli see õhtulehes. Hääd puhkust!

To vahvake: ma puhkasin seal ja interneti vastu ei tundnud mingil määral huvi :) Sorry, ei oska tõesti öelda. Oot, kusagil seal nägin küll arvutitega ruumi. Ilmselt siis on.
Nii, netist uurides sain teada, et neil täiesti olemas LAN/Wifi.

Nii et oma laptop on mõtet kaasa võtta, saab toas kasutada??

Verginia Sharm 4*

Tere, kes teab Verginia Sharm 4* hotellist midagi rääkida, siis oleksin väga tänulik, et kuidas on toad, söök ja personal ja veel midagi huvitavat? Tänud ette ära juba:)

Päris korralik hotell on. Ei oska midagi halba öelda. Suure veepunsuga lasti iga õhtu sisse, keegi ei teinud väljagi. Kohvi peab ise tegema, hotelli oma ei kannata juua. Toad normaalsed, rõduga. Toit oli enamasti söödav. Personal oli tagasihoidlik, kui eelmisel kevadel käisime. Rahvast oli ülivähe ja eks nad nägid, et pole mõtet eriti nahast välja pugeda ja puhkajaid tüüdata.

Verginia Sharm ex Sol Verginia

Ootaksin värskemaid kommentaare antud hotellist, eriti oodatud kommentaarid tubade kohta- millises osas päikesepoolsed toad, aia- või basseinivaatega plussid ja miinused jne. Igasugune info oodatud! Tänud juba ette vastajatele.

Kõik toad on aia-basseini vaatega, on ka ühend-tubasid, saab küsida, kui on suurem pere nt.Päris norm hotell ja toit. Kohv võta kodust kaasa ja keedupulk. Vee võib hotelli kaasa osta, meid ei takistanud keegi hotelli sisenemisel suure veepudeliga. HB toitlustusega võtsime omad joogid õhtusöögile kaasa, ka polnud probleemi.Ei pannud isegi tähele, kas meil oli päikesepoolne tuba, või mitte, sest päikesevõtu ajal olime rannas või basseini ääres, rõdul istusime, kui oli pime. Nautisime vesipiipu ja animatsion deami etteasteid.