Soodsad lennud Pariisi

Tere! Soovin minna järgmisel aastal mehe ja nelja lapsega Pariisi. Et mitte kogu eelarvet lennupiletite peale kulutada, sooviksin teadjamate nõu, millal teevad lennufirmad soodusmüüke, mis lennufirmat vaadata jms infot, mis aitaks soodsalt Pariisi lennata. Tänud vastajatele!

  • millal minna?
  • jälgi reklaami meedias ja konkreetsete lennufirmade kodulehtedel
  • tarbimiskampaaniad (Kaubamaja Osturalli, Stockmanni Hullud päevad, Turismimess,
    reisibüroode ja lennufirmade sünnipäevad)
  • mugavam otselend variant st. Estonian Air
  • lase teha reisibürool pakkumisi ja kliendiks (nt. Estravel)

Võibolla oleks mõtekam osta korraldatud huvireis Pariisi?

0
0

Ega sa juhtumisi ei tea millal mõni lennufirma peab oma sünnipäeva? Giidiga reisi peale sellesuvist Londonit enam ei tahaks. Õnneks olin peale turismigrupi lahkumist veel nädala Londonis ja see aeg oli oluliselt parem kui 5 päeva jooksmist ja käigupealt pildistamist. Ka mu laste erinevad vanused oleksid grupiga reisimisel takistuseks - teismeliste ja algkoolilaste huvid väga ei kattu:) Aga häid näpunäiteid sain küllaga! Tänan!

0
0

Mulle tundus, et Estonian Airil olid kõige soodsamate hindadega piletid aasta lõpupoole müügil. Ise ostsin jaanuari lõpus (Rooma) ja siis olid juba kraadi võrra kallimad, aga siiski täpselt poole odavamad, kui praegu suvel.

Eelmisel aastal oli AirBalticul septembris suur sooduskampaania. Tasub ka neil silma peal hoida.

http://www.airbaltic.com/public/index.html

0
0

Kõige odavam on vast lennata üks ots EasyJet-iga läbi Berliini ja teine ots Estonian-Air/AirBalticuga. EasyJet-i Tallinn-Berliin lennuplaan on alati olnud nii totakas, et mõlemad otsad Easyga eeldaksid ühte ööbimist Berliinis.

0
0

Vaata veel www.flylal.com ja www.norwegian.com . Talvel oli Norwegian päris odav. Talvel (või varakevadel) ongi mõnes mõttes parem Pariisi külastada, lennukipiletid odavamad, hotellid odavamad, pole nii palju turiste kui suvel ja kuumus ei tee liiga. Läheb küll varem pimedaks, aga pimeda aja võib jätta muuseumide külastamiseks

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased