Soodsad lennud Türki

Kustkohast Euroopast saab soodsalt Türki lennata või kuidas olete omal käel läinud? Tahaks mina Ankarasse, aga Tallinnast tunduvad lennupiletid olevat alates 16 tuhandest edasi tagasi.

Eestist minnes saab Türki suhteliselt soodsalt Air Balticuga Riiast. Kui Tallinnast Ankarasse head hinda ei leia, siis lenda Istanbuli (hind Air Balticuga ca 3000 edasitagasi) ja sealt bussi, rongi või lennukiga Ankarasse. Kuna tegemist on ühe Türgi siseliinide tihedaima marsruudiga, siis lendab seda otsa päris mitu odavlennufirmat ja edasitagasi pileti võid saada juba 1000 kr eest (www.skyscanner.net). Kiirrongiühendus on samuti kiire ja mugav.

Vaataks ka Turkish Airlinesi kas Helsingist või Riiast. HEL-IST-ESB maksab 4865 krooni. Nii et umbes 6500 krooniga võiks reaalne olla küll. Seda ilma eriliselt otsimata, kui pakkumisi oodata, saab kindlasti ka soodsamalt.

Ja muide, alates märtsist lendab Istanbuli ka Finnair.

Vaata: bookinghouse.ee Praegu, nt, valisin aprill-mai, edasi/tagasi 4679.- Lend toimub Riiast.

Turkish Airlines lendab Riiast Istanbuli, soodne ja mugav , ise lendan alati sellega www. thy. com . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus seda postitajal endal teha!

Kas soov on minna üksi või mitmekesi sinna Teil?

Mul oleks põhhimõtteliselt üks pilet müüa Riia - Istanbul 15-21 juuli. Airbalticuga hind 5061.-, et kui on soovi osta.

!

Jätkame siin: http://www.trip.ee/node/44119