Soodsalt Bulgaariasse

Tere. Sooviks minna kahe perega (4 täiskasvanut ja 4 last) augusti lõpus, septembri alguses omal käel Bulgaariasse. Kust võiks leida hea hinnaga lennupileteid?
Majutusi oli hea hinna eest päris palju(alates 300 eurostest apartmentidest). Aga lende ei suuda leida. Hetkel parim pakkumine 260.- inimese kohta, aga see teeb pere peale juba üle 1000.- sooviks siiski parema hinnaga saada. Lootusetu?

Helsingist lendab Norwegian Varnasse 155€ eest ning Riiast leiab 164€-ga Ryanairi lende Bourgasesse. Vaatasin lende augusti lõpus, sept alguses.

Suht ulme, et lennupiletid mis ma ostsin juba 2017 oktoobris Sofiasse juulikuuks olid algselt hinnaga 180 per kärss (LOT) ja nüüdseks nende konkreetsete piletite hinnaks kujunenud ulmeline 480 euri per kärss... Tasub ikka varakult ette osta vahel :D

Aga muidu teemasse, siis ilmselt odavaim variant hetkel on nagu eelpool mainutud Riiast Ryanairiga ja Helsingist Norwegian.

Aitäh vastamast. Huvitav on see, et kui panen otsingusse 1täiskasvanu, siis leiab rohkem pakkumis. Kui panen 2 täiskasvanut ja 2 last, siis ei leia midagi või leiab üle 200.- pakkumisi :(

Kui kiirus pole oluline, siis võid vaadata ka läbi Londoni. Viimane kord maksin Ryanairi (tõsi küll Sofiasse) edasi-tagasi piletite eest £30.

Kuna lapsed kaasas, siis seekord tahaks jah otse ;)
AirBaltic paiskas just täna soodushinnaga piletid müüki. Lennureis perele tuleb 500.- see juba sobib

Kui ikka KOHE ära ei osta, siis jäädki ilma. Nüüd võeti Varna soodushinnaga sihtkohast maha :( Jälle nullseisus tagasi

Ma jahin ka pileteid aga kõige odavamad otse olid 3 täiskasvanule ja 2 lapsele 950€ aga see oli novembris/detsembris, lootsin, et läheb alla aga nüüd juba ligi 1400€ :(
Hetkel kaalungi hoopiski lennata Sofiasse ja seal autoga edasi. Hind oleks ligi 600-700€ aga kindlasti peab arvestama 2 lennukiga. Nüüd mõtlengi, et kas tähtsam see raha või aeg. Hetkel kaldun arvama, et odavam vist parem.

Küsiks veel mis liinil AirBaltic piletid müüki pani, ise uurisin ka ja pole ja nad ei lenda üldse ju otse, vaid vahemaandumistega

Võib kasutada ka Nordica otselende Constantasse ja sealt autoga Bulgaariasse ei ole pikk maa.

Sofiasse lend ei ole ju üldse halb variant tegelikkuses. Riigi läänepoolne osa tundub jubedalt alahinnatud, kuigi see mägine piirkond on tõeline silmailu ja nö avastamata eksootika. Aga eks muidugi kui eesmärk on pigem rannapuhkus, siis Sofiast võibolla veidi tüütu spetsiaalselt Musta Mere äärde trippida, aga samas mitte midagi hullu, ehk näebki rohkem riiki boonusena.

smallisland sinna vist ligi 700km?

to kuningas: äkki oskad soovitada autorendi firmat?

kennyt,
minul ootab suveks bronn sellelt lehelt: https://toprentacar.bg/en
Pole võibolla kõige odavam variant, aga piisavalt palju positiivset tagasisidet ja Bulgaarias üks suurimaid rendifirmasid. Ma sain 8 päeva rendiauto + GPS koos täiskindlustusega mingi 240EUR umbes. Tegin esialgu 15% ettemaksu ja ülejäänud tasun koha peal. Mingi väikse deposiidi tahavad ka (150EUR) alates rendi hetkest kuni tagastuseni, aga kui see full insurance peal siis ei tohiks mingeid probleeme tekkida. 0 omavastutus.

Ok, uurin. Mulle meeldivad Hispaania firmad, seal enamusel juba täiskindlustus peal ja 10 päeva on tavaliselt 100-150€ hea ja odav

Olen jah aru saanud, et osades Lõuna-Euroopa riikides see autorent kuidagi eriti odav. Aga autorent on selline asi, millega üldiselt ma koonerdada eriti ei taha. Jälgin hoolega internetis olevaid arvustusi (peamiselt TripAdvisor abiks) ja teen selle põhjal valiku. Küll ja veel neid situatsioone, kus veidi hooletumalt valinud inimesed saavad mõnuga üle rendifirmadelt ja asjaajamist jätkub pärast veel nädalateks ja kuudeks.
Aga noh, eks suvel olen ise ka targem antud firma suhtes, aga esialgu tundub, et tegu korraliku firmaga nii asjaajamise kui kommunikatsiooni poolest.

No meil plaan ka juba Juuni keskel minek kui hea hinnaga ikka piletid saame

@kennyt
Constanta -Varna alla 200 km, Constanta-Burgas u 300 km
Ise olen teinud Bukarest-Varna läbi Constanta ja Vama Veche, see oli tõesti paras ajamine

Top on vist Bulgaaria suurim kohalik tegija. Ise võtsin auto Sofias Budgeti kaudu. Miks see Topist lõpuks parem oli, seda enam ei mäleta. Võimalik, et hind oli üsna sama või isegi odavam ning paar aastat tagasi oli Topil autopark juba üsna vananenud. Eelmine aasta lisandus neile hulk uusi autosid ja hetkel pakutakse enamikes klassides garanteeritud uuemaid väljalaske aastaid. Budgetiga polnud ka mingeid probleeme ja nende hinnad tunduvad olevat üsna samad kui Topil. Kohati veidi odavam või kallim.

Kui sihtpunktiks on ainult rand ja see Burgase ümbruses, siis on Sofiast sinna tunduvalt mõnusam sõita, kui Constatntast. Lennujaamast saab kohe kiirteele ja see ulatub kuni Burgaseni.

jaanusm: kahjuks ei leia wizzairiga ühtegi lendu
vaste: Tänan! uurin kindlasti ka neid